ako sa do mna znovu zalubi?

Príspevok v téme: ako sa do mna znovu zalubi?
silvika221

ahojte neviem ci tu uz taka tema bola alebo nie ale to je jedno ,,, proste mam chalana uz rok aj nieco ,, zozaciatku bol uplne iny skladal mi komplimenty nechodil ani von stale bol iba so mnou a vzdy mi hovoril ze jeho uz nebavi sa vonku opijat a tak ... teraz postupom casu chodi von stale ,,, aj take co si predtym odpustil chodievanie na chaty a tak a pitie s kamaratmi tak etraz to sem tam robi ,, nehovorim ze stale ale robi to a predtym toto vobec nerobil ,,, ja mu to nechcem zakazovat lebo viem ze mu to vadi ,, ale proste uz akoby mal menej casu na mna a uz to nieje take ze som pre neho iba ja ,,, pre mna je stale on ten hlavny a ja si niekedy pripadam ze niesom na prvom mieste ,, chodi za mnou skoro kazdy den a tak ale chodi skoro kazdy den aj za kamaratmi ,,, neviem co mam robit no mne to vadi ,, chcem aby bol zase ako predtym ale to uz asi tak nebude ,,, poradte mi co mam robit aby sa znovu nejak do mna zamiloval a aby som pre neho bola ta hlavna zase ja ???

Sue..

Kika a tebe pripada normalne uvazovat si niekoho k sebe,stylom nic ine neexistuje okrem mna...?pretoze mne cely jej prispevok prisiel prave v tomto duchu...beriem chaty...to,ze sa tam opije,ze jej to vadi to je pochopitelne ...ale na druhej strane neverim,ze ten chalan kade chodi tade sa oziera a hadam ma pravo travit cas aj inak ako s nou....(ak je to s tym alkoholom naozaj tak zle,tak nech si uvazi ci jej stoji za to ostavat s nim )ja som vsak pisala o inom..ak si nepochopila ok

KIKA555

jasne nechaj ho zit svoj zivot dobre ti radi neh pije s kamosmiii nechaj ho tak.
ona nepise ze chodi si citat do kniznice s kamaratmi..ona pise ze sa chodi ozierat s kamosmi a uprednostni ich pred nou . a ma to brat v pohode ?? ze ma ho nechat zit ? hmm dobreeee

Sue..

silvika a co?on neni tvoj psik...je normalne,ze ma aj svoj svet, svojich priatelov...pises,ze sa ti venuje ,ze ste spolu,tak je to ok..ine by bolo keby ta ma na haku,keby kamaratov a vsetko ine uprednostnoval pred tebou...je jasne,ze na zaciatku vztahu je zamilovanost najvacsia a clovek chce byt s tym druhym stale ale je prirodzene,ze postupom casu ta pociatocna zamilovanost opadne ... neznamena to vsak,ze ta nelubi alebo ta lubi menej... nechaj ho tak,neobmedzuj ho ,pretoze prave to co chces ty, aby bol len s tebou,aby nechodil za kamaratmi a pod.je svojim sposobom chore a lepsie urobis,ked zacnes zit aj svoj svet mimo priatela,kde budes mat svojich kamaratov,svoje hobby lebo to,ze sa tak upinas na jedineho cloveka je to najhorsie co mozes spravit

KIKA555

ze ja mu nechcem zakazovat aby pil lebo viem ze mu to vadi :D:D
toto uz co je ?? niee v pohode nezakazuj mu to sak co ekd by sa nahodou na teba nahneval.. ved to ej horsie ako keby sa mal chodit s kamosmi ozierat..