Zlomenina dolneho konca vretennej kosti - zapastie

Brano22

Zdravim pred 7 mesiacmi som mal rozdvenú spodnú vretenú kosť na ruke. Operovali mi to a dali mi tam železnú platničku ktorú prišrobovali a chcem sa opýtať či môžu nastať dáke komplikacie ak si platničku nepôjdem dať vybrať?

aXe1591

Včera som bol v bráne kopol my do ruky a hned som na urazovku tam my dali dlahu a chcem sa spýtat kolko sa to bude cca liecit mam 13 rokov

Trolololman

Mne dali dole sadru vcera a je to uplne v pohode citim bolest iba trochu a sadru mi dali dole o tyzden skor...

pipista

Podobne som dopadol aj ja spadol som z maleho rebrika asi z 2 m.vysky na predlaktia a lave zapastie si to odnieslo v stredu 25.6.14 idem na operacku. Ruka vyzerala ako hokejka ale ma hned neoperovali az teraz na 5 den

makitkaaaa

Ahoj mala som tuto istu zlomeninu v 12r...teraz mam 25 a je to v poriadku...samozrejme par rokov to bolo citit trosku ale casom to uz vobec necitim...

Boro16556165

čaute,v nedelu na futbali som spadol a puklo mi v zápestí už som vedel že je zle.Nemohol som takmer vobec ohnúť ruku v zápästí.Bol som na rtg a lekár povedal že tam nič nevidí že u detí sa zlomenina niekedy prejaví neskor,dal mi to do dlahy a povedal že za 5 dní mam prísť na kontrolu. Ale ked som si čítal ten papier(Neviem ako sa to volá :D) tak tam bolo napísané že \'\'zlomenina dolného konca vretennej kosti: bližšie neurčená\'\' Mám 13r. a bol som v Skalickej nemocnici (pokazia tam všetko čo sa dá) tak sa obávam že lekári sú slepý a sami nevedia čo mi vlastne je :D :(

B. Griffin

ahoj. mam 15 rokov a mam zlomenu vretennu kost. je tomu uz asi 2 tyzdne. najskor som mal 4 dni dlahu a potom mi dali sadru. sadru mam uz 1,5 tyzdna a dole mi ju maju dat dokopy za 3 tydne cize este ju budem mat 1,5 tyzdna. chcem sa opytat ze ci sa mi moze zle zrast ta kost ak som ju nemal pocas tej doby v trojrohej satke alebo v nejakej inej lekarskej pomocke.

Jofo_BB

na tie enzymi bacha, ja som cital ze v cechach mali nieco podobne ako wobenzym, sa to vola profizym ale museli to stahovat z lekarni, bol to nejaky podvod.