Sex pocas kramov

AdamKrt

kaciatko_7: mna to zaujimalo len z toho pohladu, ako mat cistucke milovanie pocas kramov bez toho, aby vsade bola krv. Lebo vtedy si to kazda strana uzije najlepsie.

kaciatko_7

AdamKrt: vies ja zakony fyziky mozno az tak neovladam, ale to co tvrdis mi pride aj dost logicke... samozrejme, ked su tam take podmienky, ako si pisal, tak sa moze stat nehoda
len to musim uviest na pravu mieru, neexistuje dlha a kratka vagina... priemerna vagina zien na slovensku ma dlzku 10 cm, priemerny penis 13... kebyze zoberieme par, ktory splna priemery a kedze je to priemer tak vacsina ludi sa pohybuje okolo tychto cisel, tak potom z toho vyplyva, ze vacsina penisov partnerov je dlhsich nez dlzky vagin ich parnteriek... vagina ma uzasnu elasticitu a dokaze sa prisposobit, a ked par praktizuje pravidelny sex, tak vagina sa roztiahne na dlzku penisu...
cize co chcel basnik rici :D podla mna ked ma partner stalu priatelku, praktizuju pravidelny sex, tak vagina priatelky je uz usposobena a partner tym silne nenaraza na krcek, mozno ako si mysli, tym nenaraza ani na poharik a poharik sa nemoze vyliat... no vsetko zavisi aj od polohy podla mna a aj samozrejme od toho, ci ide o prvy sex medzi partnermi, vtedy tie nepomery v dlzke mozu sposobit problem

lienocka2

Raz som to skúšala, myslím, že to bolo v 3tetí deň. Bola som trošku pod vplyvom, takže to neni objektívne. Ale pamätám si, že to bolo moc mokré, ale príjemné. Cez menzes bývam často nadržaná :-))

bubí-k

ja s priatelkou byvalou sme stym problem nemali, pretoze ked to na nas prislo tak sme nato ohlad nebrali... skusili sme to par krat ba dokonca raz aj ked mala dnu tampon... nic strasne to nebolo ale predsa sex bez kramov je najlepsi:)

akinom007

Skusali sme par krat, no vzdy len v sprche a s kondomom a samozrejme nikdy nie prve 2 dni, pri tych bolestiach nemam na sex ani najmensiu chut.
Celkom ok to bolo ale zazraky necakaj, lepsie je to predsa len mimo menstruacie

AdamKrt

kaciatko_7:

pozrel som si INSTEAD a musim povedat, ze na prvy pohlad je to zaujimave, co sa tyka milovanie pocas menzesu tak, aby vsetko bolo ciste...

Lenze. Ak ostane menstruacny poharik plny, tak ta nadobka je pruzna a ako bude penis prirazat ako zbijacka, je uplne jasne, ze ta tekutina MUSI vytiect.

Mozno, ked to bude robit clovek jemne a penis by bol kratsi, vagina dlhsia, tak to bude v pohode, ale akonahle penis bude do toho narazat, je nemozne to tam udrzat. Zakony fyziky nepustia. Pri tlaku sa to zacne vytlacat po bokoch.

kaciatko_7

tak tak gymlak súhlasím... instead som skúšala len zopárkrát, no nestala sa žiadna nehoda, ani som ho necítila :) no chce to prax pri jeho aplikácii... sex počas menzesu nepraktizujem často, no nie kvôli krvi, v tej nevidím žiadny problém