Nemyslim si osebe ze som krasna?!

Príspevok v téme: Nemyslim si osebe ze som krasna?!
Tyshka

Mám taky problem ze moj chalan furt hovori ze som krásna okey jeto jednoznace ze ked ma nekdo miluje tak mu nezalezi na krase ale na vnutornu krasu no ale on mi hovori ze som doknala a takdalej ako aj on premna no ja sa kuknem dozrkadla tak sa nevidim nejaka krasna:( neviem co stym mam robit.nemam zevraj sebavedomie moc sa podcenujem a moj chalan to nema rad?! pomozte mi:( namyslena nechcem byt ale predsa zena musi mat sebavedomie ale jak? poradte mi?:(

sweater

hlavne piaaanko, aj ten prispevok znie priam az histericky, klud, to iste aj moja priatelka podla mna je tak strasne krasna, az az nechapem :) a ona sa nevidi ani pekna, snad casom ked to budem do nej stale hustit si to aj ona uvedomi, mimochodom ja som taky slaby odvar narcisa a je mi to jednoo :), aj tak som uplne v pohode fesak..

MAry jane

mam rovnaky problem.. ked sa pozriem na nejaku svoju foto , je mi zle.. na inych ludoch mi nedostatky vobec nevadia, len na mne .. fakt ma to nikedy trapi ze si neverim ale nastastie kamarati mi vzdy dodaju istotu ze som pekna :)

Tyshka

Ďakujem:) no jeto mozne ze necim to bude no moja mam bola vzdy somnou zas opacne ze ma najkrajsiu dceru atadalej no ale mam taky pocit ze mozno s detstva zo skôlky este lebo odnarodenia mam atopicky exem vzdy som mala skarede telo no a vela krat sami zato vysmievali ze mi muselu ucitelky zaviazat ruky ab yoms sa neskrabala potom sami vymsievali ze vyzeram tak a tak a tak nepametam si presne na tie slova.ale ptoom to uz nebola vela ludi mi povedalo ze som pekna a takdalej par ludom som sa nepacila ale toje zamozrejmost nemozem sa pacit kazdym predsa! no ale jasom vzdy bola presdvedcena inak vela chodievame aj na svadby aj teraz naposledy kazdy mi dosiel povedat jak krasne vyzeram ze mi to slusi a atď.ale neviem ja soms a kukla do zrkadla aj tak soms a videla skareda neviem cim to je mojachalan mi hovori ze mam mat troska vis sebavedomia bo nerad pocuva toto ani otom nikomu tak nerozprava mozno sem tam mame ale inac neviem cim to asi bude ale diky za radu mozne toje:)skusila som byt a hovorit si jeden den ze ano som pekna ano slusi mi to atď.jak baby okolo mna ale dosl asom anto ze to ja nejsom ja necem byt jak oni take namyslene toje namna oni su az moc najradsej mam vetu,,nemyslim si osebe nic ani nejsom namyslena ale myslim si ze osm najkrajsia abo krásna,,take baby poznam tak vela no ja bych toto osebe tvrdit nedokazala j ked by som bola najkrajsia zenska sveta podla ostatnych takze neviem no som asi ina:)

j.a

ahoj Tyshka.Skus zistit odkial pochadza tvoje presvecenie,ze nie si pekna.Nikdy to nie je len tak bezdovodne.Ja som si vzdy o sebe myslela,ze vobec ale vobec nie som pekna.Pramenilo to ale z mojho detstva.Spominam si,ako mama stale vravela o inych dievcatach,ake su pekne.Ze ake maju pekne dlhe vlasy,pekne oci,pekne saty.Raz,no,nie len raz,viackrat,ospevovala jedno dievca.Vravela,ze aka je nadherna,ze asi najkrajsie dievca z dediny.Skratka,o mne sa nikdy ani nezmienila.Poznacilo ma to,bola som presvecena,ze som skareda.No po tomto zisteni,ked som si uvedomila,kde je ,,chyba",odstranila som toto svoje ,,presvecenie" a vela sa od vtedy zmenilo.K lepsieho,samozrejme.Mozno si sa v tom nasla a ked nie,aspon som sa vyrozpravala:D