Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

majka_21

Elena, tak dnes som napr. zjedla na ranajky 2 celozrnne rozky so sunkou, na desiatu jogurt, na obed som mala varene kuracie masko so zemiakmi a na olovrat celozrnny rozok. Veceru som este nemala. No a k tomu som mala zmrzlinu. Prisla som poobede zo zmrzliny (brigady), tak neviem co si urobim jest. Ale ked som mala najhorsie dni, ze som sa ucila na skusku tak som jedla kedy mi prislo a co mi prislo pod ruku. Ale povacsinou to bolo take male blbosti, ze sa to neda nazvat jedlom.
Lilek, ked som citala o tych statniciach, co mas, tak rada by som sa vymenila ja s tebou :-). Ved uz budes mat pokoj :-). Ale mna to caka este len buduci rok. Dakujem krasne, drz sa aj ty...

lilek

caute baby :)

ospravedlnujem sa za moje vypadok, ale je sposobeny ucenim sa na statnice ktore mam 23 maja :DD takze sa kazdy den ucim 7/8 hodin v kuse, cvicit chodim pravidelne so stravou je to horsie lebo mam taky stres takze denne nejaky prehresok tam je :( ale jem zdravo stale :D tak aspon cvicenie a pravidelna strava ostala :)

inak kocky ktora z Vas pouziva ten spalovac Lipo 6? :) tusim Eli, je dobry? inak krasny uspech :))) tesim sa :)

majik drzim palce na skuskach :D kludne by som teraz s tebou menila ;)))

pastelka pekne ze sa drzis :) len tak dalej!

maringotka majka ma prvadu :) k tomu niet co ani dodat...

inak helus co je s tebou?

pekny vikendicek :)

elena1234

majka drzim ti palce na skuskach nech mas uz potom a
mozes sa venovat naplno cvci eniu.a dve kilexka potesia aj kedje to zo stresu.a co papavas?jeejjj a dakujem. no som stastna lebo dnes je prvy krat co moja vaha ukazala cislo a moja vaha sa zacina 5.moj ciel je 55,takze ak to dokazem tak si mozem povedat ze som schudla 20 kilogramov za rok.drzte sa baby

majka_21

Elena, ja som tu dalej. Este mam skuskove - cakaju ma este 4 skusky - tak necvicim vobec. Ale pod vplyvom toho stresu som dnes rano vazila 78,5 kg. Cize od zaciatku skuskoveho som schudla 2 kg (co su 2 tyzdne). Za normalnych okolnosti by ma zhodene kg potesili, ale nie teraz. Uz by som chcela mat klud. Ale najblizsie ma to caka 10.5 a 18.5... Teraz som prisla akurat z roboty, zajtra tam idem zas. Idem teraz pocuvat Tisic a jednu noc v TV a zaroven si vypracovavat sylaby na skusku. Ach jaj... Som zvedava, kolko budem vazit tak... asi o 2-3 tyzdne. Drzte mi palce. Prosim...

elena 1234

Ahojte baby,,niejako ste prestali pisat,,,janulik majka helus,,lilek,,a dufam ze som nikoho nezabudla. ...
Ako stojite s vahou?ako vam to ide?
ja dnes 59,8 velmi velmi skvele....
pekny dnik piste

Sue..

maringotka jasne ze sa to da..ja nechudnem ale cukor a bielu muku som absolutne vylucila zo svojho jedalnicka a nechyba mi to vobec..hlavne ten cukor pre mna nema absolutne ziaden vyznam si dat... a mas pravdu aj dochucovadla sa daju krasne nahradit...kvalitne mliecne vyrobky ti neublizia,prave naopak....drzim palce nech sa ti dari:)

majka_21

Tak ja napr. na iny nez biely cukor zvyknuta nie som. Jedno co som prestala sladit, bol caj a niekedy si ho nedam do kavy. Ale bez vajicok a mliecnych vyrobkov by som ja asi neprezila. Aj mlieko do kavy musim mat. A podla toho, co viem, by som uz asi nikdy nechudla bez cvicenia a pohybu vseobecne. Chcela som tak schudnut 7 rokov a vzdy sa mi kg vratili spat. My mame opat doma navarene ako pre celu armadu. Som doma s mamkou, vsetci su rozutekani, vedela, ze ostaneme my, ale aj tak urobila asi 12 pecenych kuracich reznov. Cvicit chcem zacat tak budici tyzden - snad budem stihat.

pastelkaa

Ahojte kočky,
tak ja nechudnem teraz akosi, neide to dole, ale držím stále tých schudnutých 8 kíl, ale už som s tým nie spokojná, takže musím začať makať na sebe poriadne, len akosi nie je času. Naplánovala som si aj teraz korčule a prišlo mi do toho niečo, tak ako skoro vždy a dosť ma to irituje. Čaká ma náročná prax, skúšky, školenia, práca.....neviem kde mi hlava s stojí a potom to tak vyzerá so mnou. včera som mala neskutočnú chuť na sladké a rovno na salko, ach, ešteže som bola lenivá ísť do obchodu a doma som fakt nič sladké nemala...jediné šťastie, že mám len samé "zdravé" potraviny. Tak som zvedavá ako prežijem teraz tieto dva mesiace bez prejedania, a s málo pohybom. Som z toho miestami naozaj frustrovaná...
Inak majka, ja tie potraviny, čo tu boli spomínané tiež nejem a akosi mi ani nechýbajú, teda okrem tých vajec a mliečnych výrobkov, ale aj tie s mierou, lebo z mlieka sa vyhadzujem, takže možno aj z ostatných mliečnych, ale ostatného som sa vzdať nedokázala, jedine toho mlieka, tak ich iba obmedzujem ak sa dá...a dá sa to aj bez toho, ale je pravda, že ja si varím sama pre seba, tak je to jednoduchšie...