stalo sa vám to, ženy?

eklhaft

Normalna vec a ked k tomu prijde vzdy sa pomilujeme. A hovorit o sexe ? Ved ked o tom nehovoris ,alebo on to nechce pocuvat ,je to hned podnet na podvadzanie. V sexe by malo bit vsetko otvorene , ved je to o nas .....

smajliQa

sisa aj ja som to mala s byvalym.. bolo to desne.. pripadala som si jak chudera,, proste jemu sa nic nehccelo... a ked sa mu nechcelo uz ani sexovat, tak som sa na to vykaslala... naco mat leniveho chlapa?????

akinom007

samozrejme ze s priatelom rozoberame sexualne temy a chutky a este ako radi:)
a jasne ze sa stalo ze som mala vacsiu chut to je normalne

petel99

mne to tu uz pride divne ...
same sexuchtive zeny :) ja som mal par partneriek a nikdy sa mi nestalo ze by bola otvorena a na sex naladena tak ako ja ... nebodaj viac :) mam pravidelny sexualny zivot s partnerkou ale mna nenaplna :( nikdy som nepodviedol ani nepodvediem (dufam, zatial som mal kopu moznosti a odolal som), ale ako mam docielit aby bola aj partnerka sexuchtiva, jedine co som docielil tak boli vycitky ze nechcem sex, co nebola pravda ... terajsia partnerka mi to kludne vytkne, a pritom som ju nikdy neodmietol a ma rovnaku moznost zacat sex ako ja, ja to zbrzdim umyselne no ona nezacne ani za svet ... sem tam ano ale to len tak ... problem je ze som mal vsetky take partnerky tak to neriesim, uspokojim sa v pohode,
ale naozaj mi je divne ze skoro v kazdej teme tu prispievaju zeny co su nadrzane a sexuchtive ... ach joj

Teťulo

sisa5

Aj ja mám taký problem,snažím sa to riešiť,milujem navyše oral a priatelke sa to protivý,prevolaj mi,možno preskočí iskra...0914275032 TO.

Itka

Vieš,ja mám občas takú chuť na sex hlavne v noci,že muža i 4x naladím,najskôr si ho postavím pekne ustami a potom si ľahnem naň,alebo nasadnem a to už je i on aktívny! Nikdy nepovie nie. Normálne sa milujeme tak spontánne 8-9x v týždni,ale tak jeden,dva dni v mesiaci i 8-9x za deň i noc. Myslím,že ja som tak trochu hypersexualna,ale manžel sa nesťažuje!!!Akurat trošku ho bolia vajíčka po takom sexdni,totiž ja ho vždy vysajem,milujem tu chuť,vždy sa mi vystrieka do pusy,alebo ja ho dorobím pusou lepšie povedané! Aj mi to pasuje,lebo ja sa spravím vždy skôr!!! Čauko!!!

sisa5

niekedy mám pocit akoby to robil len preto že ja chcem, a nie preto že by to aj on chcel, akokeby som ho nútila :( blbý pocit

cassie123

a to neviem či mu vadí ked rozoberáme sexuálne témy.. ale nikdy ich nezačne.. ani ja už nie takto normálne.. len večer keď spolu ležíme :D:D

cassie123

ahoj:) no tiež sa mi to stáva.. teda nepýtala som sa ho či to chce alebo nie.. ale mám taký pocit..mám 19 a až s terajším priateľom som sa prvýkrát milovala.. no aj z toho mám zvláštny pocit že som ho donútila alebo čo :D

Fidelity

a k tej druhej otázke - o sexe sa bavíme normálne, tam problém nevidím.. aj toto o nás dokážeme rozoberať, ale mám pocit, že to niekedy nikam nevedie a vždy sa to vráti do starých koľají.. potom sa stále kontorlujem, keď sa ho dotknem, pýtam sa, či mu to nevadí, či môžem :(