ako ukončiť kamarátsvo

Príspevok v téme: ako ukončiť kamarátsvo
Ve

Niekoľko rokov sa kamarátim s bývalou spolužiačkou, pričom už nemám pocit, že je to naozaj také silné kamarátstvo, (nedostatočná dôvera, atd atd)

ako jej mám naznačiť, že už nemám záujem o časté telefonáty, totiž nebývame blízko seba, vidíme sa párkrát do roka..

neviem čo robiť, tak prosím o radu..

viete, niekedy sa tá intenzita kamarátstiev zníži v živote plynule,ale horšie je, ked je to kamarátstvo viac jednostranné a niekto jednoducho nepochopí, že už nemáte záujem si volať často ...

dakujem

Slobodna

Mne to môže byť srdečne jedno, len je pre mňa nepochopiteľné a veľmi smutné, koľko ľudí takéto správanie považuje za normálne a ešte sa s tým aj vystatujú :)

xy:)

elsa, ja taketo veci neriesim, jednoducho to tak vyplynie a bodka. kebyze s kazdym clovekom, kt poznam a uz ho nechcem vidiet, mam robit melodramy, tak natocim serial :)))

xy:)

jezismaria, akoby slo o nejake milenecke hlboke vztahy alebo co. myslim, ze kazdemu sa stalo, ze mu uz iste kamaratstvo nevyhovovalo a vyplynulo to prirodzene. ja som sa tiez prestala ozyvat istemu jedincovi a prezil to v pohode. naco robit zbytocne dramy z obycajnych veci.

Slobodna

samozrejme, že sa to deje, že sa cesty rozchádzajú, to je úplne normálne, ale dôležitý je spôsob ako niečo ukončíš.

Slobodna

nehnusí sa ti ak ťa niekto odkopne bez jediného slova? Mne áno, pre mňa je taký človek zbabelec a chrapúň. Ja fakt nechápem, to je skutočne taký problém niekomu to normálne povedať?

Ve

slobodná, mne sa také niečo stalo pred pár rokmi a tej osôbke sa stále zdravím, a stále jej prajem všetko dobré, nehnusí sa mi, ani nič podobné, to sa deje, že sa cesty rozchádzajú

User_37597

ja sa nemstim...nerobila som to nerobim a nebudem.niesom taka..nech akokolvek vyznel ten moj komentar viem aka som.v kazdom pripade tvoja nazor neodsudzujem..to by bolo na dlho preco som spravila to a hento :D

Slobodna

nie, nemeria sa pravítkom. Ale ak má človek svedomie a chrbtovú kosť, tak podľa toho aj jedná. Schovávať sa zbabelo pred zodpovednosťou je fakt najjednoduchšie riešenie, ktoré dokáže každý. Mne osobne sa to hnusí, ak sa tebe nehnusí a dokážeš si to ospravedlniť sama pred sebou, nech sa páči, ale spomeň si, že ak sa niečo podobné raz stane tebe, že sa to stalo preto, lebo si to sama urobila, robila. Potom som zvedavá, ako sa ti to bude páčiť. Človek pochopí a zmení svoje správanie iba tak, že si to sám na vlastnej koži odžije.