jedalnicek, denny prijem kalorii

Príspevok v téme: jedalnicek, denny prijem kalorii
Feliss

Dobry den..Mam 172cm a 63kg..Chcela by so schudnut okolo 5kg..Uz som zacala studovat dost veci co sa tyka stravy a vyzivy a kalorii atd.. Len neviem presne ako si mam zostavit jedanlicek..Uz som sa zacala stravovat podla odporucanii na nete, 5x do dna male porcie..Len neviem vymysliet co jest..Striedam jedla ako- varene vajce, kuracie prsia, cotagge cgeese . biely jogurt, 1 celozrnny rozok (1 x do dna jem pecivo), uz nemam napady..A neviem presne v aku dobu ake jedla jest...Viem ze vecer uz nie ovocie ani sacharidy...hlavne vecer neviem co mam jest...a este otazka, ako je to s dennym prijmom kalorii, alebo sa mam riadim kilojoulami? a pri chudnuti je vsade inak pisane no cca okolo 6000kilojoulov to ma byt, a kalorii asi 1500 kal..To mam chodit nakupovat s kalkulackou? :D :D

Sisi135

Ja som si okrem nového tela veľmi pomohla aj zdravotne. Od asi 11tich som mala zahnisané vyrážky po celom tele ale najmä na stehnách a rukách to pomyzlo.. Lámaly sa mi nechty, teraz ich nezlomí ani karbobrúska snáď :D a mám 1000x hustejšie vlasy ako predtým. A rozhodne ten pocit keď dojdem do obchodu a môžem si kúpiť čo chcem

Feliss

sisaaaaaaaaaa , akoze KLOBUK DOLE!!!!!!!!!!!!!! ty kokso ja enmam slov....no kebyze ja vidim cloveka ktory schudol 43kg tiez sa onho strachujem, ved by som ho ani nespoznala,, no superr sisi ;)

Sisi135

Dala som dole 43 kg. Ten pán sused bol pracovať v zahraničí s jeho ženou bola mama kamarátka, teraz sa občas rozprávajú. Dlho ma nevidel a keď ma uvidel prvé čo ho napadlo že umieram, no pekne už by ma pochovávali

carey

Sisi135 tak to je sila :) ale si zober ako ti susedia na vsetko reaguju na kazdu zmenu v okoli a potom siria taketo klebety

Sisi135

O starkách viem svoje :D Minule keď som prišla za babkou tak mi hneď núkala koláčik a že daj si, teraz už môžeš apod. jaj. A ešte čo sa mi dnes stalo: Mama došla večer a že Siska práve mi jeden sused povedal že úprimnú sústrasť, keď vám dcérka umiera. A mamina na to že prečo by umierala a ten sused: keď tak rapídne schudla, stmavli jej vlasy (prefarbila som sa)

carey

no musim dufat, ze uz sa mi to nestane aspon nie v takej miere...zajtra budem na to mysliet, ale tak aspon budem trosku v inom prostredi. Ono to bolo asi aj preto ze som celu noc nespala co ma bolelo brucho a teraz to asi bude rovnake :(
No idem sa dalej ucit, tak zatial a drz sa Fellis, tebe to ide super

Feliss

presne carey...cim viac si doma, tym ta viuac laka jedlo , a z nudy ked zacnes "zobkat" tak v konecnom dosledku si si zobla plno jedla...:D poznam...no ale ked si sa ucila ine neostavalo...

carey

hej mas pravdu, vsetko zalezi len odo mna :) dakujem, si mi dodala odvahu trosku. Ja som dnes "spadla do toho" ale aj viem preco, som bola cely den doma a pisala pracu, mala som ist von aspon, uz mi z toho prepinalo...ale tak clovek sa uci aj

Feliss

jaaaj no tak to zalezi od teba, ci chces chudnut a dodrziavat urcite zasady..alebo nie....drzim palce, aj ked viem ze na takychto navstevach ak si nedas, tak starka si uz mysli ze si chora a strachuje sa..:D