Stolica pri sexe

Príspevok v téme: Stolica pri sexe
unbelievable

Dobry den,som uplne normal zenska bez ziadnych poruch a predsa sa mi to stalo.Mala som 4 roky priatela a kedze som s nim chodila od 17 rokov tak to bol pochopitelne aj moj prvy co sa tyka sexu.Sex sme mali casty a vyskusali sme vselico mozne aj to co sa zdalo nemozne ale prejdem k veci.Rozisli sme sa a ja som vydrzala vyse rok bez chlapa ale potom som sa zacala stretavat s jednym o 2 roky starsim a ked prislo k tomu po par stretnutiach tak sa mi to stalo.Normalne missionara sme mali a ja som vypustila pod nas moju riedku stolicu.STALO SA TO AJ VAM NIEKEDY ALEBO SOM VADNA?ja uz neviem co mam robit,hambim sa to hocikomu povedat vsak to je strasne neviem ci budu mat pre mna pochopenie ked ja neviem ci sa to stalo uz niekomu:(a ako sa to stalo tak som zutekala a viac sa s nim nekontaktovala.ale ani on ma nekontaktoval ked pochopil preco som usla.PORADTE PROSIM:((((

ta3

som rada, ze uz mas na to trochu iny pohlad a hlavne, ze sa za to, co sa stalo, nevinis, nevadi, ze mena zaujem, urcite casom stretnes niekoho, kto zaujem mat bude s kym budes spokojna a stastna, zelam Ti to

unbelievable

Dakujem vsetkym za odpoved,nakoniec som sa mu ozvala a z telefonatu som mala pocit ze nema zaujem.Uz mam na to iny pohlad trosku ved ja som za to nemohla a tak snad pride lepsi=)

unbelievable

Dakujem vsetkym za odpoved,nakoniec som sa mu ozvala a z telefonatu som mala pocit ze nema zaujem.Uz mam na to iny pohlad trosku ved ja som za to nemohla a tak snad pride lepsi=)

ta3

klud zlatko, nahodou sa Ti to stalo, no stava sa vselico, len mnohi o podobnych trapasoch radsej s nikym nekomunikuju, ale urcite nie si jedina, ktorej sa to prihodilo alebo prihodi, nebolo to nic prijemne, ale skoda, ze si hned zutekala a viac ho nekontaktovala, mohla si sa s nim o tom pozhovarat, ak Ta velmi chcel, mohol mat pre to pochopenie, ved sa to stalo vynimocne, urcite viackrat by sa to nestalo, on Ta teraz nekontaktuje, lebo vie, ze Ti je to trapne, ale vies co?, ak Ti na nom zalezi, nic nepokazis, ked sa nad to prenesies a ozves sa mu, posli mu spravu, ze sa chces s nim stretnut a ospravedlnit sa za to, co sa stalo, ak je to inteligentny muz, stretnutie prijme, to najhorsie sa uz stalo, uz je to za Vami, teraz si o tom kludne pohovorte, s odstupom casu by to nemal byt uz az taky velky problem a uvidis ako bude reagovat, tak Ti poviem, ze velkost cloveka nespociva v tom, ze v trapase zuteka, ale v tom, ze si dokaze pripustit svoje slabosti a chyby a ze dokaze otvorene o nich hovorit, ukaz sa ako silna osobnost, ved zase az take strasne sa nic nestalo, nikoho si nezavrazdila, len si sa dokazala totalne uvolnit a uzivat si dany okamih a pravdepodobne si momentalne mala crevne potiaze, preto Ti uslo trochu stolice, vela ludi napriklad pri sexe prdi, viem, je to urcite mensi trapas, ale tiez asi nic prijemne, no a vsetci tito ludia funguju normalne dalej, takze aby som to zhrnula, chapem Tvoje rozpaky, citim s Tebou a vobec si nemyslim, ze si vadna, stat sa to moze hocikomu, teraz sa tym viac uz netrap a bolo by vrcholne nerozumne sa preto teraz dalsiemu sexu vyhybat a ja na Tvojom mieste by som ho teraz kontaktovala a pohovorila si s nim o tom co sa stalo, skus, prekonaj sa, v zivote sa Ti mozu prihodi este dalsie neprijemne veci, niezeby som Ti ich priala, ale zivot nie je vzdy iba prechadzka ruzovou zahradou, Ty vsak uz budes posilnena a lepsie pripravena celit roznym trapasom, ktore nam zivot prinasa, je fakt pravda co sa hovori, ze co Ta nezabije, to Ta posilni, tak hlavu hore a z podobnych reakcii, akou bola ta prva, si nic nerob, jedna sa o primitivnych ludi, krori toho v zivote este vela nepreskakali a este aj im bude vselico nadelene

kajalka .

nestalo sa mi to a ani som o tom nepočula ešte..no je to blbé, aj ja by som mala z toho depku a bála sa dalšieho sexu..neviem poradiť

jessy

Stávajú sa aj horšie veci v živote, bol to trapas, no už si toho človeka nikdy viac nestretla, preto sa tým nezaoberaj. Nikto ani netuší, čo sa ti stalo, zbytočne si tým zaťažuješ myseľ.
Možno si len mala choré brucho, a počas sexu došlo k uvolneniu svalu a stalo sa to. Nie je to choré, mohlo sa to stať hocikomu. Preto na to zabudni a pousmej sa nad tým. Možno to bolo znamenie, že sa nemáš púšťať do vzťahu s tým človekom. Čo ty vieš:)

ffft

neviem do akej miery mal byt tento prispevok mysleny z vtipu ...ale k tomu sa da napisat len shit happens
obcas sa pri sexe stanu trapasy nad niektorymi sa clovek len zasmeje a niektore su mu naozaj trapne no ale stalo sa no a co ...