Nemám šťastie na mužov, na priateľov a na nikoho

Príspevok v téme: Nemám šťastie na mužov, na priateľov a na nikoho
ShaulaThalit

Ahojte, prichádzam s problémov, ktorý si v poslednej dobe uvedomuje fakt dosť hmatateľne a začína ma existenciálne obmedzovať.
Môj problém spočíva v smole. Vo veľkej smole na ľudí, zvlášť na mužov. Nemám veľa priateľov, pretože som špecifický typ, to by som predýchala, avšak mám nenormálnu smolu na mužov. Spoznávam mužov veľmi rôznych, ale vždy sa radia do kategórie so záväzkami, ďalší sú tí, čo sa chcú len zabaviť a ďalšia kategória mužov je tá, ktorí sú neschopní. Nikdy, ale nikdy som nespoznala muža, ktorý by bol slobodný, inteligentne na tom podobne ako ja - čiže na rovnakej vlnovej dĺžke alebo so záujmom sa venovať aj spoznávaniu mojej osobnostnej stránky. Už ma nebaví tá večná samota... býva mi smutno, nechcem si to však pripúšťať...
Je tu niekto, kto by mi vedel poradiť, resp. povedať aj vlastné skúsenosti zo života, ako sa cez túto abstrakciu životnej cesty preniesť a mať nadhľad? Thanx!

WR

laurina tak pockaj... zase o sebe si nic nepisala, takze neviem v com je tvoj problem...
ale samozrejme ze je to aj o tom ako vyzera dievca/zena... nie vzdy ale povacsinou... aj teba predsa pritahuju pekny chlapy nie?

Deria

mozno mas trochu vysie naroky ale nevadi, iste na teba caka niekde tvoja spriaznena dusa v muzskej podobe. nemysli na to, take stastie prichadza väcsinou necakane. takze, bud vesela, vyjdi si castejsie von, stretavaj sa s priatelkami, venuj sa svojim zalubam, proste zi a nerozmyslaj nad tym!

jajka001_

shaula je veľmi pekná mladá baba, preto má ten problém, chlapi sa na nu lepia, chcu ju vyuzit a preto ma problem najst normalneho slusneho chalana - moj nazor
v jej veku najst si chalana co by bol rozumovo vyspely je dost problem
a ti starsi su fakt skor uz zadani alebo problemovi
ale verim tomu ze este stale je kopec slusnych mladych chalanov /hladaj nad 25 do 30/ ktorí chcú normálny vztah. len bud k nim chápavá :) treba ocenit tie dobré stránky, ktoré majú a tie horsie tolerovat, lebo....dokonalého nenájdeš

WR

ja milujem muzov, aj napriek tomu ze sa spravaju inak a preto ich potrebujeme....
skratka,
otazka je preco nemas chlapa?
chlapi sa radi pozeraju na vek, krasu, inteligenciu, vystupovanie, humor zeny/slecny...
musis sa o seba starat, byt uvolnena ale do urcitej miery... musis si zachovat samu seba!... a musis si u daneho cloveka, ktoreho si "vyhliadnes" vybudovat respekt a to aby si ta vazil...
musis byt "fresh" aj po psychickej stranke...
kedze si neuviedla kolko mas rokov je tazke nieco radit... pre kazdu vekovu kat. patri nieco ine...a o aku vekovu kateg. muzov sa zaujimas...

otazkaaa

Shaula...presne viem o com pises....ja som rovnaky pripad a uz v mojom veku pomaly prestavam verit, ze stretnem svoju skutocnu chybajucu polovicku...

muchacc

A cim si specificka?

Taka parafraza:
Ak je kvet specificky tym, ze kvitne len v noci, pritahuje nocny hmyz.

Bez toho, aby si napisala detailnejsie, je tazko poradit.
Pokladas sa za inteligentnu - je to ozaj tak? Vyzadujes od muza spoznavanie tvojej osobnostnej stranky - ale dokazes ho dlhodobo tou strankou zaujat?