motorkari

Príspevok v téme: motorkari
gsx-r750

su podla vas motorkari arogantni bezcitny darcovia organov?

ja jazdim na motorke a vela krat sa stretavam s tymto nazorom ostatnych ludi vacsinou plechovkarov.a vela krat ma vytocia diskusie ked zomre motorkar a vsetci mu to praju.ked to citam je mi zle.

myslim ze to nie je pravda.netreba hazdat vsetkych do jedneho vreca, nemyslite?:)

17KKKL87

auto neda prednost lebo NESTIHNE.. bo sa priruti 200 a nie 50 do krizovatky ale ja som rad ze su aj ked obcas organy su pomliazdene no casto su kvalitne a aspon daju zivot tym co si ho vedia vazit... :)

Michal_PU

Ľudia všeobecne nemajú radi motorkárov pre ich štýl jazdy... Mne osobne nevadia.
Problém je v tom, že často jazdia strašne rýchlo, obiehajú aj keď je to veľmi nebezpečné (po pravej strane, alebo sa tlačia medzi autá), lepia sa na nárazník keď sa ponáhľajú a podobne.
Osobne nepoznám nikoho kto by im naschvál robil zle.
Otázne je, načo by si niekto kupoval drahú a silnú motorku na 50/90/130 čo sú možno prvé dva prevodové stupne?

sweater

je to pekna kravina velke mnozstvo motorkarov havaruje pretoze im na osobakoch nedaju prednost a pod. takze to nieje vobec ich vina, neries co ostatny hovoria, ked vedia velke gulove...

mataBB

no, este aj pises pod inym nickom (ip adresa prezradi vsetko)

nechapem o co ti ide...nazory ludi nezmenis, iba ukazujes aka uboha si, ked si musis odpisovat pod inym nickom

Matyo

darcovia orgánov asi nie, ono po takej havárii, keď sa motorkár rozpleští na kamión už toho nie je veľa čo použiť...

radovic

presne tak,

ludia co citaju maximalne tak cas.sk alebo topky motorkara poznaju len z medii preto je obraz taky aky je.

mataBB

gsx nechapem naco to tu riesis..snazis sa presvedcit ludi? nepodari sa ti..aj tak si myslime svoje a ty to urcite nezmenis, akurat to potvrdzujes, lebo inak by si nemala potrebu to riesit a prehovarat ludi

debo na moto

ste arogantni a hnusny lebo ohrozujete svojou jazdou ostatnych.hlavne na pezinskej babe, clovek aby sa tam bal ist.nelutujem tych co zomru na motorke sami si to vybrali