Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

Katkaaa

jajka, toto presne hovoril moj predbyvaly :D ..ale vies, ked sa neodlicim a tak, tak mam velmi zly pocit zo seba, pocit zlyhania. Viem, ze to znie sprosto,uchylne,nenormalne, neviem, a mozno ani nie, ale mne zalezi na takychto veciach :( Teraz trcim u nasich,zistila som, ze je vela hodin, a teraz sa bojim vyjst von tak neskoro. Som strasna detailistka, kym nemam pocit, ze urobim danu vec detailne, tak ju neprestanem robit,kym ten pocit nemam a stym spojeny pocit mensieho alebo vacsieho uspokojenia. Beriem cas na minuty a sekundy. Ked mam pocit,ze by som sa mala zacat pripravovat do prace od osmej hodiny rano,aby som mala vacsiu istotu uspechu, tak vstanem tak, aby som sa presne dovtedy stihla pripravit, umyt,najest,vklude vypit kavu,povesat pradlo,skontrolovat stanovene ulohy na dnes, a idem na to.Aj ked sa mi nechce, snazim sa, aby som zas potom nemala vycitky,ze som to flakla. Dnes som zas nespravila zopar veci,uvidime, ako to bude rano, ked si spomeniem,ze som sa den predtym prejedla(tzn. zas som to nezvladla)+neurobila co som chcela do roboty+nesla som domov+nepripravila na spanok vecer....ale snazim sa nepripustat si vycitky k telu,ale nie vzdy sa mi to dari.

jajka001_

pozri sa...vzdy ked ta take pocity chytia, povedz si- ked nejde o zivot, ide o hovno. mozu sa stat aj horsie veci.

Katkaaa

A mam teraz vycitky. Nie z jedla. Nestihla som prist domov a urobit co treba. Moje obsedantne pocity povinnosti. Nie,je to "iba" starostlivost o seba. Do r*ti. To je tym,ze som sa prejedla a nic sa mi nechce. :( ..hadam sa zas nebudem trestat nejedenim. Nedokazala som sa prinutit ist robit potrebne veci. pre mna tak dolezite :( jooooj,nerozumiem si. ---to sa snazim rozpytvat svoje myslienky. Ved ja mam vycitky aj ked si vecer neumyjem zuby!! nemam so sebou zubnu kefku. myslim, ze mam preco mat vycitky..

jajka001

tie vase pribehy su ako cez kopirak, baby...ako moze byt vasa rodina taka, ze chudym babam kaze chudnut? ze ta mama nema rada, ze si ta nevazi lebo si pribrala? tomu fakt neverim. ze mas takeho blbeho frajera? no tak ho pusti k vode. nech ta lubi aka si aj keby si mala o desat kil viac. ked pride choroba, problemy, tak taky idiot ta nepodpori. ked sa snazis vtesnat do obrazu niekoho o tom aka by si mala byt, neuspejes. ide o to aby si bola ty so sebou spokojna a vsetci ostatni mozu ist do certa.

Katkaaa

Ten prispevok som nemyslela vazne.To bolo myslene ironicky,sarkasticky,ako chces. A ten jogurt, to mam pocit, ze by to tak bolo. Mam taky pocit, ze si ma aj ini navazia kym niesom chuda. Vidim to na mojej mame. Uz nieje namna taka hrda.A akoby sa mi vysmievala. Rodina hovori ze som pribrala. Myslis, ze je to prijemne? ja to tak nevnimam. Moj byvaly sam chcel,aby som schudla na 50 kil! tak mi s tym pomohol! a potom, ked som mu povedala, ze chcem menej, tak sa malom posral! ze preco, tak sme sa nedohodli. Kreten. Vidis, aj chlapom sa pacia take chude! su keci, ze nie! Sam hovoril, ze teraz(vtedy) vyzeram dokonalo, ze toto muzi chcu, a podobne blaboly....

Ach, tolko otazok, ale ziadne odpovede. Ako to ze sa nemas rada. Preco.Preco.Preco. No,keby som to vedela, tak by som ti to povedala, a mozno aj nie, lebo by som tu teraz nevypisovala...

jajka001

tvoj prispevok 21.17, teda neviem ci si ho myslela vazne.
a tiez to ze si nevies vazit seba skrz ten jogurt...pocuvas sa? co by si o tebe mysleli ostatni keby to poculi? ze trepes blbosti? hej, lebo je to blbost. a vies to aj ty. ako to, ze sa nemas rada? preco baby vam preboha tak strasne zalezi na tom aby ste boli vychudnute? preco si nevazite zivot? preco si nevazite to, co mate? preco nechcete nieco dosiahnut, zmenit svet k lepsiemu, uzit si zivot, ale tyrate sa nezmyselnym hladom? tak sa uz rozhodnite, chcete umriet? lebo ked nebudete jest, tak umriete. to je jednoduche a logicke. tak ak chcete umriet, skuste najprv nieco spravit pre inych. pre tych, ktori maju skutocne problemy.

Katkaaa

Vyzera to v pohode? ja sa tak necitim. A sedim kazdy piatok vecer doma,alebo za internetom. No jo. Prepac, ze som sa ta mozno dotkla, ale citam to tu dost dlho, ale aj mna sa tu dotyka vela veci. Hlavne neuprimnost a falos.

Katkaaa

Aky posledny prispevok? no ja som vraj podla vsetkeho teraz najviac v poriadku. Uvidime, co povie doktorka ked mam o par dni k nej prist. Mozno zas, ze som pribrala,ako dobre to zvladam, ako zensky vyzeram, vstko je veeeeelmi faaajn. Nemam depresie, zeriem, sice ako kedy, ale zeriem, akurat,furt mam uzkosti, a sebavedomie sa v mojom pripade tak nenazyva.. ale to je zanedbatelny detail.

alexandraaaa

ja viem že mi šibe a to uz davno ..zamyšlam sa nad životom..ale keby som mohla mať len jedno jedine zelanie ktore by mi mohlo byť splnene vedela by som presne čo chcem nechcela by som zomrieť, priala by som si aby som sa nikdy nenarodila nechcela by som ziť ani jednu sekundu mojho života to je naozaj niečo po čom tužim inak uz asi nemam inej tuzby vsetky som stratila moj život je ako velmi zly film na ktory sa uz nedokazem pozerat a chcem odist z kina prec chcem uz koniec ziadna bolest ziadna radost nechcem uz nic vnimat ziadne podnety a spracovavat ich proste nic ziadne pocity neexistovat nebyt otrokom pudov spolocnosti fyzickeho tela a psychiky byt slobodny rozplynut sa v case a priestore ak je koniec vecny v skutku sa na to tesim a ten den bude najkrajsim dnom mojho zivota lebo budem spokojna a s pocitom ze vsetko uz ostane rovnako

jajka001

no alexandre nic ine neostava. a podla tvojho posledneho prispevku ani tebe. jedine sa liecit. ak sa liecit nebudete, budete sa zvysok zivota trapit a potom umriete.