Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

sati 19

Tá neplodnosť-je to nezvratné?Ako si to zistila?Prepáč,píšeš umne a k veci,tak sama uznáš že kilo schudnú´t-ba viac nieje zdravé ani normálne,tak mi nejde ako sa z toho možeš tešiť.Máš nejakú métu,v rámci svojej váhy?

silvus28

milá Sati 19, tak len aby si vedela, mám len 160 cm, takže moja hmotnosť nie je až taká tragická, a ešte na jar som mala 40-41 kg, takže som pribrala! A ja neplodná už som, bez ohľadom na moju hmotnosť, lebo mám mozaikovú formu Turnerovho syndrómu...vieš aké to je, vedieť, že nikdy na svojich rukách nebudem držať vlastné dieťatko? Môžem si ho len adoptovať alebo si to vynahradiť pri mojich neterkách, majú jeden a dva roky:-)))

sati 19

A neviem,akú máš výšku,ale už musíš vyzerať ako vyziabnutá príšera a jediná komu sa páčiš si asi tak ty.-predpokladám ,že nosíš volné veci a zakrývaš tu svoju hnusotu a telo sa ti začína pokrýva´t jemnými chlpkami,ktoré si doteraz nemala

sati 19

Sylvus 28,prajem ti ,aby ti váha takymto tempom išla ďalej dole a ty si sa z toho tešila,aby ti pekne vypadali vlásky,polámali zuby.čo sa ti o chvílu stane týmto tempom,ostala si neplodná(čo si na najlepšej ceste)a potom hurá do života!!!!

silvus28

dnes váha 44.6 kg, teda 1.4 kg dole odvčera!!!:-)))
R: biely jogurt, káva s mliekom
D: banán, jablko, káva
Obed: pečená ryba, kuskus
Ol: jablko, káva
V: cottage cheese, celozrn. pečivo
2.V: mlieko 3 dcl

Nepodstatna

Ahojte baby ...
ak môžem , pridávam sa k vám lebo ja to už sama nezvládam . S ppp bojujem už rok ... Niekedy zjem na den jogurt a polievku alebo nejake ovocie inokedy zožeriem celú chladničku a samozrejme všetko dám von niekedy sa mi podarí tak na 3 dni "dostať sa z toho" a potom som na tom ešte horšie ... dnes jedálniček nepíšem alebo teda napíšem ale dnes som mala jeden z "úžasných" bulimických dní hanbim , strašne sa hanbím !!!

R: jogurt jogobela light jablkový
D: polka jablka , celá 100g čokoláda + veľa vody a par minút v záchodovej mise !
o: ryža
o: znova čokoláda + musli s mliekom ( znova hlava v záchodovej mise )
V : 2 chleby s maslom a salámou a syrom , corn flaks broskyňa ... znova vecko no asi len polovička išla von

Nechápem čo sa dnes stalo už dlho sa mi niečo TAKE nestalo :-( chcem na tento deń zabudnúť čo najrýchlejšie ... Chcem sa vyliečiť , no na druhej strane chcem byť chudá a nechcem byť také hnusné tučné prasa :-(

iwa3333

toto je moj posledny prispevok na tejto stranke uz sem ani nechcem chodit miesto otho aby sme sa pdoporovali a snazili sa mna osobne to taha dole samozrejme cest vynimkam.chcem vam len povedat ze vam kazdej jednej drzim palce.aby kazdej zivot sa obratil k lepsiemu a nasli ste ten spravny smer.je iba na kazdej z nas sa z toho vymanit je ot v nas len treba NAOZAJ CHCIET!!!ja sa snazim denodenne.moj zivot a moji ozajstni priatelia su tam vonku...majte sa baby :)))

klaudia345

och uz tyzden a pol som nemala vobec chut an sladke a neska to na mna dajako prislo...a som to prehnala :((..o 17:00 som zjedla polku studenstkej pecate mliecnej a 5 susienok s cokoladou za tym :((....myslite ze to spalim kim pojdem spat?? snad to nebude az take zle :( nvm co to so mnou dnes ale dostala som chu t na sladke tak...som si dala.....idem este vecer na korcule..ale mam trochu vicitky priznam sa:/

MaariSSaa

Ja dnes zatial :
R - mrkvovo-jablkova stava so zazvorom, lanove semeno, kava s mliekom, zeleny caj
D - kava s mliekom
O - morcacie maso ( platok ) plus kalerab
Ol - jogurt activia plus musli, 4korbaciky, 4cukriky
Bolo by to fajn, lenze vecer idem na gulasku a bude sa tam celu noc jest a pit :-/ takze nebudem traposit ze si nic nedam, vidim to tak na 7 panakov vodky a 2 porcie gulasu s chlebom :-D