Nevera

Príspevok v téme: Nevera
Nina111111

Ahojte, včera sa mi stála jedna vec a pritom som si dovtedy myslela, že mňa sa to vôbec netýka, podviedla so môjho milujúceho manžela, ktorý má ľúbi a ja jeho, ako je to vôbec možné, že sa toto vôbec stalo? Bývali priateľ ma pozval na kávu, nevideli sme sa dlhé roky a tak sme sa rozprávali o všeličom, bolo to veľmi príjemné stretnutie a zrazu sme skončili v jeho aute, strašne si to vyčítam ale tá vášeň sa nedala zastaviť, vôbec neviem čo mám robiť a už teraz viem že to už nikdy nespravým, bola to nejaká skúška? Neviem si odpovedať, a bojím sa toho že sa to všetko prevalí, nechcem to manželovy povedať, máme deti a plánujeme ešte veľmi veľmi veľa spolu, som strašne hlúpa viem to, je lepšie to nechať v sebe a časom možno zabudnem alebo s pravdou von? poradte mi prosím vás.

Moj@nazor

Som dva roky zenaty chalan, so svojou drahou som sedem rokov. Asi pred pol rokom somzistil, ze maodviedla s nejakym kolegom z prace. S nim som si to vybavil a v podstate ho drzim v sachu. Ale co s nou? Myslim, ze ludia si zasluzia druhu sancu, preto sme to vsetko hodili za hlavu. Lenze na to sa neda zabudnut. Kazdy den to mam na mysli, kde som spravil chybu, alebo co som mohol spravit aby sa to nestalo. O dovere sa uz vobec neda hovorit.

Co tym chcem povedat?

Za prve si to nemala urobit, to vieme vsetci.
Za druhe, radsej si to nechaj pre seba a NEZRANUJ druhych viac, ako je v tejto situacii nutne. Budes sa trapit vycitkami dost dlho, ale tak ti treba, co si budeme klamat.
Za tretie, kazdemu kto sa nevery dopusti zo srdca prajem, aby mu po rokoch ten oklamany spravil to iste a VSTEKO VRATIL aj s urokami. Nevera je to to najvacsie svinstvo, ake mozete partnerovi (ak je to slusny clovek) urobit.

Nina111111

Môžem ja zato že som taká? City neovládneš... Potom ak budeš v takej situácii ako ja pochopíš, nikdy nesúd druhého... lebo fakt nevieš ako by si reagovala v situácii v akej som bola ja, ale aj tak ti dakujem za tvoj názor...polepším sa...

ach jaj jaj

Tak ale teraz si potvrdila to moje lebo to znamena ze vlastne si si svojho muza zobrala len aby si zabudla na toho pred nim.Tak tu nevrav o velkej laske toto laska vobec nieje.Sama si napisala ze keby vas nedelila vzdialenost tak ste spolu az doteraz a ze mate este niake city tak aka to moze byt laska k terajsiemu manzelovi?Chcela by som vidiet len tu reakciu ze povies manzelovi ze vies milujem ta ale este stale citim nieco aj k tomu byvalemu a vies keby sme neboli tak daleko od seba tak v podstate si teba ani nezoberiem ale ja ta milujem.To co su za bludy ja viem nikdy nehovor nikdy ok aj mne sa to moze stat a mozno aj stalo len mi to tiez taji dufam ze nie ale hlavne ludia nevravte ze toto je to velke MILUJEM TA toto potom nieje laska ked prechovavas city k inemu a toho svojho si si mozno len oblubila ze je k tebe neuveritelne dobry ale ho teda asi nemilujes ked ste sa stretli len raz teraz od vasho rozchodu a hnet ste podlahli aj jeden aj druhy ste podviedli.

Nina111111

Ešte chcem dodať k tomu môjmu prešlapu, že keby to nebol ten dotyčný chlap tak to určite nespravím... Bolo len iba preto, že my dvaja sme boli niekedy spolu a veľmi sme sa ľúbili, v mojom živote boli dvaja muži ON a môj manžel, ktorého som si zobrala možno preto aby som na neho zabudla.... tak to pochopte prosím... nechodím s každým....Bola to taká výzva pre mňa a možno až teraz som pochopila, že si málo vážim všetkého čo mám... :,(

Nina111111

Pre Zuzanu1407 dakujem Zuzi, dúfam, že to zvládnem aj ja ako si to ty zvládla... Toho muža dúfam už nestretnem... delí nás dialka, takže sa nemáme už kde stretnúť.Pre ach jaj jaj, ja viem každý súdi ináč, ale nikdy nehovor nikdy, pretože ja som si to tiež hovorila, že nikdy by som to nespravila a stalo sa to... Toho muža som milovala v minulosti a moje city ešte asi neochladli k nemu, tak preto som to spravila, keby nás nedelila dialka, určite by sme my dvaja boli spolu... ale bohužiaľ, každému to osud ináč zariadil, on ma určite tiež výčitky lebo je ženatý a volal mi že ho to mrzí čo sa stalo, ale proste neodolal, pretože ma tiež niekedy veľmi miloval... od vtedy radšej nie sme v kontakte, bol to pre nás oboch dosť veľký prešlap, ktorý si necháme pre seba....

ach jaj jaj

Preco je vsade ta nevera fujj je to hnusne aspon potom nerozpravajte o laske ak neviete co to je.preco tam kde miluje muz musi ho podviest jeho zena aby si nieco dokazala a tam kde zase miluje zena musi ju podviest jej muz aby si zdvihol tiez svoje ego?Pri kazdej nevera sa mi najviac rata ze ty co zlihali sa zacnu hnet vyhovarat ze im chybala pozornost a neviem co este proste len vyhovorky a hlavne ze napisu ze ich manzelstvo bolo skvele a ze ako sa miluju tak potom co je pravda but vam chybala pozornost alebo bolo vase manzelstvo skvele takto si iba sami seriete do huby.Proste sa hnet zacnete vyhovarat ze preco ste podviedli a neuznate si ze vy ste ten problem pretoze sa da odolat ked milujem tak nepodvediem vsak vas nikto neznasilnoval!!!Podla mna je to sebecke mu to nepovedat ale aj povedat je to sebecke chudak manzel nezasluzi si Vas.Preco ste nerozmyslali skor a mimochodom nic ma dotoho ja viem pouzili ste ochranu len tak co by ste spravili keby ze ste tehotna tiez tvrdite manzelovi ze to je jeho taketo klamstvo by si nezasluzil nikto a nie este taky clovek kt.vas miluje ako to tu opisujete.nevera je svinstvo a ludia co to spravia su tiez velke svine

ZUZANA1407

ticho,nechaj si to pre seba..a casom to prejde....budes na to mysliet stale,hlavne ak stretnes toto chlapa....rob sa,ze nic sa nestalo......bude to tazke.......vlastna skusenost.....ale moj pripad bol taky,ze manzel bol prec a nase cesty sa rozdelovali.....Ale dakujem bohu,ze sme spolu a sme stastní...a na neveru nemyslim uz...preslo uz 5 rokov....a je to len moje tajomstvo.....nikdy mu to nepoviem..nikdy...

jajaja333

Bud ticho, nič mu nehovor, ved kto vie čo on robí?? riad sa heslom "čo oko nevidí-srdce nebolí" ak ho máš rada, tak už to nerob nikdy, veľa šťastia.

nightmare281

ja ti tiez radim aby si to nepovedala ...ale nikomu lebo lahko sa niekto preriekne. ale urcite si z toho zober ponaucenie. maj sa pekne

Nina111111

Dakujem vám veľmi pekne za všetky komentáre, nenávidím sa za to, som sviňa, viem to, pýtate sa, že prečo som s ním nastúpila do auta, šiel ma odviesť domov, pretože som nemala ísť ako, a potom..... Možno mi v mojom manželstve chýba trošku pozornosti od môjho manžela,tak asi preto sa to stalo, ale už teraz viem, že to bolo posledný krát, nenávidím všetko a hlavne seba, Som veľmi rada, že väčšina komentárov je na mojej strane a som Vám za to veľmi vďačná, trošku ste ma povzbudili, potrebujem to veľmi, ak sa to časom prevalí tak neviem, nechám to na osud, muži sú tiež veľkí neverníci a tiež dokážu ženám ubližovať a zatlkať neveru aj veľa rokov. Ďakujem.