Šály, šatky LOUIS VUITTON (kabelky)

smajliQa

ja nedam dopustit na Pradu...

mam kabelku, okuliare, opasok,,, penazenku...

a staci mi to... nechcem ani inu znacku, tato je uzasna... nestazujem sa... ako tu uz bolo napisane.. kazdy je ochotny za nieco zaplatit...

troll

Kupujú to v Maďarsku a na Slovensko to dováža väčšinou rómska pleť. Dokonca aj u nás sa dajú kúpiť a prezrieť si na živo. Kvalitou a vzhľadom sa rovnajú originálom. Na internete aj tak nájdeš väčšinou dosť chapé napodobneniny. Za 15 eur od cigošov nakupujem a predávam ako originál. Niekedy sú ceny aj 10 eur/ks podľa dopytu. Pred 5 rokmi predávali 100 sk/kus to boli časy ( :

ChcemSal

Jeej:) tak to je super, teší ma že takto pekne žiješ:) dnes sa to už často nevidí.
Hmm ja chodím na dovolenky len do Chorvátska- dovolenky nevyberám ja takže...
No nič, reagovala som na zopár inzerátov ale odpoveď do dnešného dňa neprišla takže už s tým ani nepočítam.
Ale v každom prípade ak by ešte niekto vedel kde zoženiem kvalitne vyzerajúcu repliku dajte vedieť. Ďakujem

Deee

Jasne, ze je to vela, ale som v situacii ked uz naozaj nic nepotrebujem, byvame, mame na com jazdit, nemame uvery a vela vela pracujeme, nefajcime, nepijeme, a tak som si s cistym svedomim kupila kabelku za 200 €, takuto kabelku mam len jednu a je stobodova, nevyjde z mody, oproti cene originalu je to stale malina...kazdy ma nieco za co je ochotny zaplatit

Deee

Skus v lete dovolenku, ja mam nadherny fake z Turecka, moja kabelka sa vola mahina, je na nerozoznanie, kozena zvnutra aj zvonku, ma inicialy tam kde maju byt, dokonca stitok a ochrannu znamku, vysla ma na 200 €, teraz v lete bude mat dva roky, ale stale vyzera ako novucka, oproti originalu ma vysla asi 12krat lacnejsie, svagrina si zas priniesla krasnu multicolor z Egyptu, aj na dovolenke vsak treba davat pozor, ponukaju aj menej kvalitne faky podobne cinanovi