Skončí sa môj život vďaka milenkám? nedokážem žiť v tejto dobe

Príspevok v téme: Skončí sa môj život vďaka milenkám? nedokážem žiť v tejto dobe
Beowulfka

Haloo! berie niekto ohľad na deti mužov ktorým robíte VY! veľavážené smrady milenky? vy ste zaľúbené a nedokážete ukončiť vzťah (a nie tobôž ten hlupák muž) a my ostatný môžme ísť na psychiatriu!

Dobre nebudem viac rozoberať večene neriešiteľnú tému. Každý svoje.

Len sa chcem vyrozprávať lebo som si uvedomila že sa snažím samu seba presvedčiť o niečom čo nedokážem. Myslela som si že, sa prenesiem cez takéto veci, že nechcem nikdy nikoho milovať aby mi neubližoval. Že ma proste nebudú trápiť ženy-milenky a ich primitívne reči a ich "hrozné problémy" lebo nemôžu mať muža ktorého milujú ale ktorý je ženatý no sám hlúpy na to aby to ukončil.

Mňa život v 21.st. ubíja a ničí. Nedokážem sa viac pozerať na to že každý každého podvádza. Nedokážem sa sama ubezpečovať že ma môj priateľ nepodvádza. Nebaví ani jeho že ho stále upodozrievam. Cítim že je zo mňa pomaly troska. Je mi z toho všetkeho do plaču. Najradšej by som nežila.
Neviem sa vysporiadať s traumamy zo života ktoré mi nie len v detstve otec spôsobil tým že bol neverný. Koľko krát sa hádal s mamou. Koľko krát sme si odniesli za mamu. Ako na seba kričai, nadávali.
Chcem zabudnúť na všetko čo sa stalo. Nedá sa to. A sprevádza ma to ako sa zdá celý život.
Len som sa chcela vyrozprávať. Mne už asi niet pomoci. Keď mi už ani nepomohla psychologička ktorá bola trápna lebo sa za každým druhým slovom smiala....

...podla

mna -kec je chlap silny a vie co v zivote chce nepodlahol by takym SLEPICKAM/s prepacenim/o akych ty tu pises
ved chlap musi mat tiez nejaky rozum a vidiet ze ta slepicka sa s nim zahrava a chce ho dostat-to nech mi nikto nehovori,ze si to nevie vsimnut
mam bohate skusenosti sama osobne-mala som vela napadnikov aj ked som bola slobodna aj pocas manzelstva a podobne a nepodlahla som-ked clovek ma nejake zasady-nemoze sa mu to stat a vyhovarat sa nejaku slabu chvilku-je TRAPNE-tak ako je trapne ked si chlap najde milenku a tvrdi ze ma zlu zenu/ale nechce sa s nou rozviest a ma aj milenku aj manzelku...
skoda reci je taka doba aka je-aj niekedy sa podvadzali ludia-ale nie az v takom velkom mnozstve-teraz je to ako keby nejaka MODA-alebo co...

rain

Viete co som si zaujimave pocas zivota a sledovania veci navokol vsimla? Ze zeny vedia byt riadne bestie. Ano, hovori sa, ze pri nevere su dvaja, nielen jeden. Ale co tomu predchadza? Hlavne u tych muzov, ktori su istym lakadlom pre zeny (su sympaticki uspesni vplyvni zabezpeceni a podobne) letia zeny po nich ako sialene. Ci uz to robia vedome pripadne nevedome, obdivujem kazdeho muza, ktory im odola. Keby slo o jeden pripad, lenze ak tych zien, ktore sa im podhadzuju vabia lakaju zvadzaju ich je viac, si fakt vyzaduje, aby bol ten chlap tak silna osobnost, ze bude vediet odolat a ignorovat taketo zeny. Staci vsak isty skrat (kazdy ma obcas slabu chvilu, pripadne stacia iste okolnosti nahody a podobne a moze sa stat, ze chlap podlahne) a uz to ide, pripadne sa to skonci vcas, ked si uvedomia o co kraca.
Obcas, ked sledujem zeny v okoli, je mi az smiesne - ako zvadzaju flirtuju cez vyzyvave oblecenia kozmetiku parfemy, hraju sa vedome na teliatka sliepocky len aby dotycny pri nich vyzeral ako sam nobel zachranca superman, rozdavaju prihluple usmevy koketuju, vyhladavaju chvile aby s objektom svojho zaujmu mohli travit co najviac casu, same vytvaraju prilezitosti akoze k nahodnym stretnutiam a vynutenym schodzkam, vedia byt az prilis vychcane domyselne by priam ist cez mrtvoly za svojim cielom, len aby vytvarali vhodne prilezitosti a aby tak mohli na seba upozornit objekt svojho zaujmu, pchaju a podlizuju sa im - no proste sila. Fakt je tazke odolat a ubranit sa tomuto tlaku a verte, ze na takych muzov, ako som uz v uvode opisala, tak na tych zeny letia ako dive a su schopne pre dosiahnutie svojho ciela urobit vsetko mozne i nemozne
A kedze zijeme dobu ako zijeme, uvolnenie mravov etiky, znizovanie hodnot a istych zasad, v dobe, kde je tak lahke mat prilezitost, ked kazdy chce viac a mat sa dobre co najlahsie a najrychlejsie, kde je dopyt a ponuka v nerovnovahe, tak je tazke odolat a ostat vernym

Laurina22

Milenky boli,su aj budu.Zenati chrapuni boli,su aj budu.A ked mas takeho doma,tak zdrhat od neho co najdalej.Znici ti zivot.

lienoncka280

Vážne trocha extremistický názor, ze kazdy kazdeho podvadza a ake je to tu cele hrozne. Pride mi to ako demagogia. A ked neustale upodozrievas a sledujes svojho muza, ani by som sa nedivila, keby v takom vztahu uz dlho nevydrzal a naozaj si nejaku milenku nasiel.

elsa5.5

ahoj beowulfka ak Ti nepomohla psychologička tak vyhľadaj psychiatra žiješ v predstave že každý každého podvádza,ale ešte stále tu sú ľudia ktorí sa majú radi možno by bolo lepšie aby si priateľa nemala aspoň na čas treba vyhľadať toho psychiatra každý vzťah je neistý tú istotu nemáš nikde,ale nemôžeš sa stále zožierať myšlienkami či ťa priateľ nepodvádza Ty by si ho podozierala aj ked by bol s tebou 24 hodín denne,vzťah tvojich rodičov ťa poznačil,ale to neznamená že Ty dopadneš rovnako.....

advance

ahojte.podla mna ti nikto nepomoze kym si to sama neurovnas v hlave. podvadzaju nelen muzi ale aj zeny. co sa tyka rodicov tak to su len take psychologicke dristy, prepac...kazdy clovek je samostatna bytost a nezabudni ze ty tiez. co bolo bolo, rodicia sa hadali , otec podvadzal ale preco? pre to iste , preco sa teraz trapis ty, lebo nevedeli co so zivotom. brali sa urcite mladi a zamilovani, hned boli aj deti a ked prisli starosti tak si ich riesili tak ako mohli..hadkami a udobrovanim sa :) mimochodom deti to schytali len omylom.k milenkam muzi utekaju tiez len z bezradnosti, smutku, unavy a sklamania so vstahu ktory este nedavno bol tak nadherny. zeny tak isto, akurat zena je prefikanejsia a svoj \\\\\\\"pad\\\\\\\" neprizna, az na vynimky..
ak este stojis o radu , tak vykasli sa na psychologov, napis vsetko trapenie do zosita a potom ho spal. najdi si pracu, konicky a neries ludi okolo seba.
Kazdy clovek co prisiel na tento svet je vynimocny, tu vynimocnost v nas vidia ti co sa do nas zamiluju, skus ju v sebe najst..a zivot bude nadherny.
Ak sa budes mat rada ty, budu ta milovat aj vsetci ostatni.
pa

veronicka2

ja neviem ale aj tie baby su na hlavu ked to robia. ved logika hovori ze mozem mat toho kto je volny nie? kedze je zadany tak nesmiem. to je ako s kolotocom. je obsadeny tak idete nanho? nie...a preco? lebo je obsadeny a nezmestite sa...asi blby priklad ale pointa ta ista..... proste nekradnite chlapa cudzej zene. aj ked nehovorim ze chlap je cisty. nie je ani ten lebo ani on nema mozog aby uvazoval lebo uvazuju len vtakom....ale myslim si ze keby nemali podnety od tych ,,slecien" tak ich ani nenapadne opustit zenu s detmi

Excita

Beowulfka,
ako pise goccia, bude fajn, ked najdes inu psychologicku, zrejme si natrafila na nespravnu...
Urcite ti nejaka ina pomoze a nebude sa smiat.
A musim suhlasit aj s lioness, lebo chlap, co ma zavazky, ma predchadzat tomu, aby sa nieco take stalo. A vzdy o tom v konecnom dosledku tak ci tak rozhodne chlap.
Ja som takisto upodozrievala expriatela neustale, aj ked na to este nebol dovod, az ma nakoniec ozaj podviedol.. a vysvetlil to jednoducho: "nevidel som rozdiel medzi tym, ked som nic zle nerobil a urobil. Obvinovala si ma a upodozrievala tak ci tak."
A vratim sa este k tym zenacom: uz dlho zijem s priatelom, ktory sa kvoli mne rozviedol, pritom som ho o to ani raz nepoziadala ani sme sa na tu temu nebavili. Ihned na zaciatku nasho vztahu sa v rychlosti rozviedol a bolo to.
Bohuzial, vacsinou zenaci vyuzivaju obe zeny - manzelku, pri ktorej maju istotu, teplo domova a pohodlie a milenku na sex.uspokojenie predovsetkym.
Psychologicka ti musi odstranit najma tu traumu z rodicov, z detstva a uvidis, ze potom sa vsetko pohne dalej a nebudes tymi myslienkami tak trpiet a trapit sa, tryznit sama seba...
Drzim palce.

goccia

chod k inej psychologicke, najdi si nejaku na odoporucanie niekoho, komu pomohla. o ktorej ti ktosi potvrdi, ze je dobra. a potrebujes serioznu terapiu

lionesssssss

mmm, podľa mňa ženatého nikto neznásilňuje... keď sa to tak vezme - baba/milenka je slobodná, jej to môže byť jedno... kto tu má záväzky je chlap, tak on by sa mal cítiť ako kokos/t...

ja by som teda rodinu rozhodne nikomu nerozbíjala, je to proti mojim morálnym zásadám, ale neviem či je správne viniť z toho tie baby...