brat-starý mládenec

Príspevok v téme: brat-starý mládenec
alussska

Mám mladšieho brata (vek 31 rokov), ktorý si doteraz nenašiel tú pravú. Máme medzi sebou pekný vzťah a tak viem o jeho priateľkách, alebo aj chvíľkových známostiach. Doteraz mal len jednu vážnu známosť s ktorou si plánoval spoločnú budúcnosť, len čo keď také predstavy mal len on a z jej strany to bolo čiste kamarátske. Bolo by všetko v poriadku, keby sa on blbec nebol na ňu tak strašne naviazal a aj keď sú už takmer rok od seba, vôbec sa nekontaktujú. Brácho mi minule povedal, že inú nechce a že pre neho bola ona jediná a posledná žena, ktorú miloval a nikdy sa to nezmení. No povedzte mi, je toto normálne? Podotýkam, že medzi nimi nebolo nikdy nič intimne, ani pusu si poriadne nedali, ale zato on 7 mesiacov za ňou behal ako taký mopslík. Nenormálne sa do nej zamiloval, až mi to príde choré, aby jeden mladý muž kvôli jednému sklamaniu takto vymýšľal. Po nej mal ešte jednu známosť, bolo to čiste len o sexe, aj keď tvrdí že ju mal rád, no na tú svoju lásku nemôže zabudnúť a práve preto sa aj s tou poslednou zase rozišiel, lebo jej nedokázal opätovať city. Jeho vyjadrenie bolo také, že nedokáže ľúbiť dve ženy naraz a keďže ona celkom zaplnila jeho srdce, ďalšiu tam už nepustí. Ja mám skôr z neho pocit, akoby týmto len niečo zakrýval, možno má ozaj nejaký psychický, alebo nebodaj telesný problém. Stretol sa už niekto z vás s takýmto prístupm k vzťahom a láske ? Ja mám len obavu že ostane navždy sám a trápi ma to. Vie niekto poradiť ako by sa mu dalo pomôcť? Hlavne muži, ktorí zažili niečo podobné, čo alebo kto Vám pomohol zabudnúť?

alussska

Ďakujem, to dúfam. No tiež by som myslela, že čas všetko vyrieši, ale je to už rok, čo stále vidí len ju a okrem toho, si ani iné nehľadá. Úplne rezignoval, uzavrel sa do seba, na jeho dennom programe je len práca a občas stretko s kamošom (má jedného). Ani na net už nechodí, nikde do spoločnosti či len tak medzi ľudí. Normálne mi minule povedal, že už nijakú nechce. Vlastne aj túto poslenú som mu skôr dohodila ja. Vždy to bol veselý chalan s chuťou do života a teraz na všetko kašle. ešte by som asi mala spomanúť jednu vec. Tá posledná, ktorú spoznal vďaka mne mi povedala, že je veľmi fajn, ale že má určité problémy v intímnej oblasti, niečo ako slabú erekciu, čo verím, lebo mal jedným časom ochorenie prostaty, čo by tomu aj teraz nasvedčovalo. Môže byť jeho problém aj v tomto, že práve preto už nemá záujem o ženy?

no-

urcite to nezazivaju len muzi-on je taka povaha a s tym nic nenarobis musi prejst nejaky cas-a potom sa s toho dostane.
Podobna som aj ja-velmi ale velmi mi dlho trva kym nezacnem pozerat po inom muzovi po rozchode...a stale myslim len na cloveka ktory ma opustil-sklamal-nevyslo mi to s nim..
az casom sa to vsetko spravi

ZELAM MU VELA STASTIA