Akutny nedostatok lasky

Príspevok v téme: Akutny nedostatok lasky
Genesis

toto je len taka tema na odlahcenie bo je to tu sama depres tema :)

mozno vela ludi bude pindat ze tato tema nesuvisi zo zdravim :) ale mne uz to ze som sam poriadne lezie na mozog a narusuje dusevne a ine zdravie :)

kde sa pohnem vsade behaju pariky a drzia sa za ruku a mojkaju sa :)

takze otazka na vas :) kde v Ba sa daju zohnat fajn nezadane zeny pre chlapa okolo 32 rokov :) ... take citlive a dobrosrdecne mozu byt hamblive proste ziadne karieristky, diskofilky ani nymfy .. nieco take mile male a zlate mierumilovne :)

len mi nepiste ze v kostole bo tam ja nemozem :) ja sa s tym hore moc nemusim a po vstupe do kostola vrie svetena voda ;)

a drazdiak tiez nefunguje bo tam je nejak vela chlapov a malo zien :) a aj tie co su vsetko poparovane :)

laskonka12

beskyd, zase ono, ak je vychovávané dieťa bratislavskými rodičmi niekde v strede, tak ho ako kategorizuješ, alebo naopak? lebo dieťa je ovplyvnené aj prostredím, aj rodinou :), a ja mám odžité väčšinu života mimo ba a sakra som sa sem bála prísť, práve kvôli takým tým predsudkom, akí sú tu ľudia a čuduj sa svete, presne takí istí ako všade inde :) aj takí aj takí :)

lost

beskyd, a co ak sa pod skromnostou tej baby z trstenej skovava nenasytnost? :)
resp. co ak sa pokazi "za jazdy" ? teda vo vztahu, ked sa napr s nou prestahujes do BA, nepokazi ju to ? alebo do BA ju nepustis byvat? :)

beskyd

laskonka, ja mam zazitych 21 rokov v ba a 5 rokov na strednom svk v case ked som uz zenske celkom dost riesil takze poznam aj prvy pohlad, aj druhy, aj treti:)

beskyd

lost, v podstate by bolo jedno kto odkial pochadza, ide skor o to kde sa kto vyvija a ake prostredie a aka spolocnost nanho vplyva, kde sa formuje. ked sa bavis s babou kdesi z trstenej a z BA tak nech mi nikto nehovori ze nevidi rozdiel lebo to uz fakt zacinam byt presvedceny ze chlapi vnimaju len prazdny zaludok a plne.. ehm... gule:)

lost

"pár mesiacov"
cize 20? :D

ale nie, aj keby len "pár mesiacov" tak predstav si ze aky brutalne dlhy cas to je pre niekoho kto ma rakovinu :)

cize technicky, to je vela casu :)

pár mesiacov - to je par-30 stanci, cize povedzme 100 dni, to mas stovky sanci spoznat toho praveho niekde :)

teda moze to prist ako blesk z jasneho neba, ci ake je to prirovnanie :D

lost

laskonka12, tak dnes je populacia tak zmixovana, ze tiez sa mi zda ze je asi jedno odkial kto pochadza :D

nyky20, tak ty mas este casuuu :) my sme uz stari :D

lost

Genesis

tak predaj BA byt a kup nejaky v BB/ZA :)
za zvysne peniaze si mozes chvilku "uzivat" zivot :D

BA ma nechutne drahe byty, ale to asi aj cela stredozapadna SR..

"a po vstupe do kostola vrie svetena voda ;)"
mam to brat ako dokaz, ze Boh existuje? :D

nyky20

Pekná téma : ))

Tolko je nás nezadaných až tomu uveriť nemožem. Všade samé inzeráty na zoznámenie ... Len ja nikoho nezadaného ani len nestretnem. Všade kam sa len pozriem samé páriky a len ja sama. : o)) pomaly si začínam zvykať.