Cierne vlasy

petinushka

je taka metoda ze si mozete dat vlasy vygumoavť, to z nich vytaha všetok pigment ale ich to aj riadne znici, takisto ako keby si si to dala vytiahnut peroxidom a dala daku farbu na to :)

[zruseny12]

...tiez si nemyslim,ze by cierna farba skodila vlasom a nicila ich...
...ja som niekde citala,ze skor tmave farby na vlasy su skodlivejsie pre ZDRAVIE ako BLOND FARBA...
asi to bolo mysleno tak,ze ked sa dostane cez pokozku hlavi do krvi tak sposobuje zdr.problemi viac ako blond farba...
... tmav.farbac ma ine zlozenie a aj blond farba ma ine zlozenie...

Anonym000

"pocula som, ze cierna farba vlasy nici najviac.."

Väčšiu hlúposť som nikdy nečítala. Najviac škodí blond farba, lebo obsahuje veľa peroxidu. Vždy menej škodí farbiť vlasy na tmavšiu farbu... Iné je už odsraňovanie čiernej farby - to už vlasom škodí.

Ja mám prirodzene čierne vlasy. Pred pár rokmi som si chcela dať červenú farbu alebo melír. Nakoniec som sa tohto sna vzdala, lebo si nechcem zničiť vlasy odfarbovaním. Bohužiaľ, slnko mi vyťahuje prirodzenú farbu, a tak si raz za pol roka farbím vlasy čiernou (čierno-modrou) zmývateľnou farbou.

xx tina

moje prirodzene vlasy su tmave skoro cierne a chcela bi som svetle hnede co trochu sa aj bojim ci mi to bude pasovat poradi mi niekto?

veronique1

Ahojte..Ja som bola ciernovlaska 10 rokov...mesiac dozadu som si odstranila ciernu farbu a dnes som tmavohneda..vlasky mam krasne hnede a leskle ako pred tym,,pouzivam v salone na zakznickach pripravok na odstranenie navrstveneho pigmentu,ktory zosvetli po 1 aplikacii o 2/3otiene,pouzit sa moze az 5 krat za jeden den a znova po 48 hodinach...vlasy su po nom jemne leskle,a mozem tvrdit ze su ako po regeneracnej kure,pretoze pripravok obsahuje 2 zlozky,jedna vymyva farbu a druha chrani vlasy,osetruje pred poskodenim...Pozor,neodstranuje zosvetlene vlasy...sampon ide horsie odstranit ako farba...Pripravok predavaju len do salonou,pretoze neodporuca sa to robit doma a sama.zmes sa nechava na hlave len 20min.je to zazrak ktory je na trhu 2roky a nema konkurenciu(troch smrdi ako trvala,ale to sa da zniest)....Samozrejme niekedy to trva dlhsie nez docielite svoj otien vlasov,zalezi od viacerych faktorou,chce to pevne nervy...1 aplikacia stoji Od 15 euro.pekny vecer

lillyann

Sisi, ja mam ten isty problem... Dlhe roky som mala cervene sampony a raz som sa rozhodla pre cierny.. vobec sa mi to nehodilo a tak som sla po 3 dnoch za kadernickou a ona mi to stihla naraz 9% peroxidom. Za 1,5 roka mi vypadla aspon polka vlasov a teraz uz ich davam dokopy no musim cakat. Co si prosim ta pouzila ty??
Ja uz vidim na vrchu, ze mam kopec malych vlaskov, no tie dlhe este stale nedrzia na pevno a obcas padaju viac obcas malo...
Papam hrozne vela vitaminov a henujem, tak som zvedava.

cafinkova

desire2211..............ahoj...mam ten isty problem.chcela by som to v najblizsej dobe zmenit, bola som sa informovat v Pierote, a zaspievali mi tam ze okolo 9.000,- Musia na to pouzit nejaky specialny stahovaci prostriedok - prasok od L´oreal, ktory je straaasne drahy...a to az tak na druhy krat by bol taky spinavy blond...a ze je to dost velka namaha na vlasky stahovat farbu o nejakych 8-9 stupnov...

kajka

mam pocit ze tento prispevok je o mne :))) ja mam roky modrocierne vlasy a zacala som vymyslat a tak som zacala stahpvat farbu melirovanim mam pekne hnede pramineky pekne to ozivilo vlasy a o dva tyzdne idem na dalsi neviem ako to bude vyzerat ale dam vedet...len dufam ze tentokrat vydrzim uz pri hnedej min. rok a nie ako vzdy ze sa vzdy ale vzdy vrratik spat k ciernej ....vdaka bohu mam este vlasov dost tak pevne verim ze mi este aj ostanu :)))))))))))))

sisi33

Ja som si farbila vlasy na modro-cierno asi 10 rokov ked soms a rozhodla, ze ich chcem mat zo dna na den hnede (moja povodna farba). Bola som u kadernicky, ktora mi to chcela spravit pomocou meliru postupne, ale ja som nechcela. Tak mi to odfarbila naraz. Ten pocit vam v zivote neprajem. Spolu s tym sajrajtom co mi dala na hlavu mi isli dole aj vlasy. Trvalo mi asi 3 dalsie roky kym som si dala vlasy do poriadku a uz mam zasa svoju hustu hrivu (investicie do specialnych pripravkov ani nepocitam). A dnes? Znova mam cierne vlasy a viem, ze si uz nikdy farbu menit nebudem, pretoze v tejto som najkrajsia :) Ak by som nahodou chcela byt na jeden vecer blondina, kupim si radsej parochnu :)))