Zaľahnuté v uchu

Príspevok v téme: Zaľahnuté v uchu
Lemeff

Mám od včera zaľahnuté v uchu... Myslela som si, že keď si pospím, ráno sa zobudím a bude to preč, ale nie. Ja som si včera kus pošpárala ušnou tyčinkou v uchu a od vtedy to mám... skúšala som hocičo... fúkať nos, udržať dych, zívnuť... ale dáko nič nepomáha. Neviem, čo mám robiť, ide mi to na nervy, už sa mi raz stalo, že som mala celý deň zaľahnuté, ale ráno mi to prešlo, lenže teraz nie. Ešte sa mi zdá, že mám dierku v uchu menšiu ako tú v druhom uchu, že by zápal? Nejaké rady?

Illex

ahoj, jedna dobra rada. kupit v lekarni 3% peroxid vodika, nie viac!!! naliat do ucha, napr. pomaly nakvapkat pomocou malej injekcnej striekacky az po vrch a nechat minutu posobit. bude to steklit alebo \"sumiet\", to je ok.potom to z ucha akoby vylej, neutieraj, ani nevysparuj tycinkou. opakovat tri dni a potom pouzi usnu sviecku. kupis v lekarni abo ezoobchodoch, oplati sa investovat do kvalitnejsej... mozno ti po tom peroxide hned odlahne, ale oplati sa tato kura, precisti to usi a zlepsi sluch, mozno budes pocut aj veci, ktore nechces :-)) ....kludne opakuj aj s druhym uchom. daj potom vediet ci pomohlo. mozno by si sa divila aka je tato metoda stara..

totiz, tou tycinkou si si upchala zvukovod, peroxid to rozpusti a usna sviecka vytiahne. fakt dobra vecicka, tieto sviecky, da sa s tym vselico riesit...