Tabletky na chudnutie

Madonnabth

Samozrejme ,že musia existovať aj nejaké lieky ktoré potlačia chuť do jedla či zrýchlene vytrávia jedlo alebo zabraňujúce ukladaniu tuku.Ak chceš tabletky na chudnutie odporúčam také kde sa nachádza orlistát.Ja Som svedkom toho ,že to funguje. :-)

DANA2606

OXOTRIM vôbec neodporučam..po jeho užití mi začali trpnuť nohy aj ruky..mala som pocitt že sa mi značne zvýšil tlak..musím podotknúť,že nemám žiadne zdravotné problémy..

martina.kovac

Ahoj,
ja ti odporúčam túto stránku:
-odkaz odstránený-
nájdeš tam rôzne tab. na chudnutie a ich porovnávanie :-)

BPeter

Ja ti iba poradím 2 dobré knihy:
Miro Veselý - Ako dosiahnuť úspech
Miro Veselý - Ako som schudol 35 kíl
jedna stojí cca 13 a druhá 14 EUR.
Poviem ti, že za toľko si žiadne tabletky nekúpiš a ak aj hej tak ti nič nepomôžu. Investuj radšej do týchto kníh, prečítaj si ich a snáď zistíš v čom to celé je, a kde môže byť problém.
Ja som ich čítal, a majú niečo do seba a aj som schudol aj som si pár vecí ujasnil. Nejde o to, hltať a brať vážne každé slovo, ale uvedomiť si podstatu.
Ak nevieš, kde ja som knihy kúpil tu:
www.auraknihy.sk - dáš si vyhľadať Miro Veselý, do týždňa máš knihy doma a môžeš študovať :) a zaručujem určite väčší úspech, ako nejaké tabletky, ktorými podporíš akurát tak farmaceutický priemysel a určite majú aj negatívny vplyv na zdravie človeka.
Ak si povieš, že nemáš čas čítať knihu, tak považuj tento príspevok za bezpredmetný a radšej skúšaj doživotne užívať tabletky...
Veľa šťastia.

klea112

Schudnúť je veľmi jednoduché. POHYB POHYB POHYB !!! Žiadne tabletky, ani doplnky zdravia nefungujú bez pohybu.. Namiesto chémie si radšej kúp ovocie, zeleninu na trávenie a niečo na detoxikáciu organizmu, trebárs matchu (-odkaz odstránený-) Viac nepotrebuješ!

Tina1987

Baby (a mozno aj chlapi :)) neblaznite...tabletky naozaj nepomahaju. CHudnutie je cista matematika. Energeticky prijem musi byt nizsi ako vydaj. To je cela veda...Napisala som na tuto temu clanok, ak by to niekoho zaujimalo...chudnutie24-7.blogspot.com

ajabaja

mne pomohli a uz 2 rok pomahaju tabletky oxotrim - tieto -odkaz odstránený- . Nie su sice najlacnejsie ale ucinok sa dostavi. Samozrejme netreba dufat ze ked budes sediet na zadku tak ti pojde dolu vaha. Trosku pohybu a pekne to pojde