Kavitácia

jajaja295

nie nejdem, zacala som robit v inom meste a vtedy bola zlava na zlavovom portali, tak som to chcela aspon skusit, aspon nejaky ubytok na lytkach som mala

myskacici

Samozrejme, že na každého to pôsobí ináč. Veď sa odlišujeme či už stavbou tela, genetika atď....Moja veľmi dobrá kamarátka si kúpila ultraz. liposukciu a vibračnú plošinu za cieľom, že si otvorila salón. Chodila som jej tam pomáhať a SAMA NA VLASTNÉ OČI SOM VIDELA, AKO NIEKTORÉ BABY IŠLI TAK AKO AJ PRIŠLI A NIEKTORÉ S ÚBYTKOM V CM! Zo začiatku sme to používali len ja s kamoškou. Tak na nej to bolo vidno hneď, ale ja som potrebovala tam ísť 5x aby som videla rozdiel. Samozrejme, že treba dodržiavať pitný režim (4l vody denne) a nenapchávať sa vyprážanými a nezdravými jedlami. Ja som veľmi spokojná, naozaj to u mňa funguje :)

dana660xz

skúsenosť mojej sesternice : kavitácia+lymfodrenáž+vibračná plošina 1 mesiac (5x ) a nič.
kavitácia+lymfodrenáž+vibračná plošina 1 mesiac (5x )úprava stravy (dieta )a -6cm na bruchu.
Môžeš cvičiť , kavitácie si platiť aj všetko možné, ale STRAVA je najdôležitejšia. darmo platíš veľké prachy, keď si za tým dáš syr s hranolkami...

Mery NR

brusinka,
a podľa teba na čo slúži lymfatický systém, keď to nie je možné?!
môže byť, že to nie u každého zaberá ako aj zamrazenie, čo je tiež podobné kavitácií. ale to, že je to nemožné by som netvrdila..