Zaplati poistovna?

Príspevok v téme: Zaplati poistovna?
orteza

dobry vecer. chcela som sa opytat na skusenost niekoho.. kolko penazi mi vyplati poistovna za uraz? stal sa v triezvom stave, vyhla som sa operacii, no 4 mesiace som nosila ortezu. slo o prasknuty meniskus a vazivo stale nemam v poriadku. uraz sa stal v januari.. je polovica septembra a stale nemozem korculovat behat skakat ci ohybat nohu a zboku je to riadne citlive na dotyk. stale chodim na rehabilitacie. bol niekto v podobnej situacii? dakujem

jajka001_

tam zalezi asi aj ci budes mat nejake trvale nasledky a tak. to ti tam posudia. zalezi ti moc na tom kolko dostanes? nejak moc zas necakaj, pri 20e mesacne.

orteza

som v allianz poistovni, platime 19,97e a papiere som este neposlala. bola som sa informovat a povedala mi ta pani co ma ma nastarosti ze mam dojst s papiermi az ked uplne ukoncim liecbu (musia mi to uzavriet po rehabilitaciach). pozeram do zmluvy a mam tu: kapitalove poistenie: 1560,46 ; rizikove zivotne poistenie:11327,82; urazove poistenie: 3319,39. neviem z toho vyjst..

jajka001_

to asi zavisi aku mas zivotnu poistku a v akej sume platis mesacne. uz si tam poslala papiere? mne prisli peniaze do mesiaca.