moje zdravie

Príspevok v téme: moje zdravie
zuzka0

mam 16 a potrebovala by sm poradit chcem uzivat HAK ale moja matka mi ho nechce dovlit stale ma dake namietky ohladom toho, ale ja sa nechcem spolahnut len na kondomy. mohli by ste mi poradit co jej mam povedat nech o tom normalne popremysla. myslim si ze kazde druhe ci tretia dievca ho uziva. a myslim si ze gynekolok by mi urcil dobru antikoncepciu.

tpch

Od sterility az po rakovinu prsnikov. Vyber si :-D Ale to vam ziadny dealer s HAK ani gynekolog dobrovolne neprezradi :-D

jankaaaaaaaaa

zuzka:tvoja mama asi vie co robi nie? mala by ti zakazat nielen hak, ale aj sex! a ziadny normalny lekar by ti tu hak ani predpisat nemal v takom veku..
tpch: hak ma taketo nepriaznive ucinky na telo len ak sa uziva v takom mladom veku, alebo to je jedno v akom veku sa uziva a aj tak ma velmi nepriaznivy vplyv na zdravie zeny aj po vysadeni?

tpch

Na sex si primlada, vobec sa jej necudujem. O tom, ake divy robi hormonalna antikoncepcia s mladym vyvijajucim sa zenskym telom, sa dozvies az o niekolko rokov az desatroci neskor, ked budes zrazu vazne chora.