Jablecny ocot

milka 123

Ahoj,ja som pila jabĺčny ocot vo forme šumivých tabliet, ktoré dostať bežne v lekárni. Sú skombinované spolu s Inulínom, ktorý obohacuje tvojú črevnú flóru o prospečné baktérie. Nebolo to ani nechutné,ani nič...práve naopak. Každé ráno som si to dala do pol litra vody, vypila nalačno. Takto som to robila asi 4 mesiace. Je pravda, že som schudla pár kíl,ale zásluhu nepripisujem len jabĺčnemu octu. určite musíš zmeniť aj stravu.

darkmother

ja zvyknem pit JO, je to asi celkom zdrave, ale vyslovene na chudnutie pochybujem :-/, ja som ho vypila vela, pravidelne, no sam osebe nema take vyrazne ucinky. a je pekne hnusny, ked som ho zacala pit musela som si zapchavat nos a zapit to niecim inym lebo by som sa povracala. zvyknem ho pit ked zjem nieco mastne a tazke na zaludok, pomaha mi travit. ziadne negativa okrem chuti a "vone" som si nevsimla. existuje dieta s JO, ze za dva tyzdne 7 kg, ale nie je to vdaka octu ale stravovaniu - anorektickemu jedalnicku. ak niekto pise, ze z JO schudol vela kil, bud zamlcal dietu alebo mu preplo.

owecka

a fakt to pomáha? lebo ja som o tom čítala, že keď si to dávate pred jedlom, malo by to nejako znížiť chuť do jedla, že toho až tak veľa nezjete...ale ja som napr. ten pocit vôbec nemala a vôbec som ani nemala pocit že je to nejako extrémne nechutné, teda, nie je to nejako strašne dobré, ale zase hnusné to tiež nie je...

vsevedka

lokomotivek, skus rano na lacno, 1-2 kavove lyzicky jablcneho octu do 2-3 dl pohara studenej vody a tiez rovnaké množstvo aspon pred hlavnym jedlom

ak by ti jablcny ocot nejakym sposobom vadil mozes skusit rano na lacno vypit pohar vody s vyzmykanym citronom, ci grapefruitom, to pomaha nastartovat metabolizmus

nelinka22887

Ja som to tiež brala a tiež sa mi velmi pokazil zaludok a to som to len brala mesiac je to svinstvo bacha na to....dava sa to nalacno

??!!??

vraj pred jedloom sa to pije. ale je aj v tabletkách v lekárni. no ale to moc aj tak neodporúčam ....švagrina sa vyhádzala spuchla a tak si pokazila žaludok že nevie ani 10 dkg pribrať