Antikoncepcia Daylette

harulka

Ahojte, ja mám s Daylette len tie najlepšie skúsenosti. Odporučil mi ju gyndoš pretože som mávala premenštruačný syndrom ako hrom. Bolesti hlavy sa striedali s bolesťami prsníkov a to nehovorím o zmenách nálad a tiež by som bola zjedla chladničku aj s dverami. Odkedy beriem Daylette, moje problémy úplne ustúpili. Ani neviem že mám menzes a je krátky a bezbolestný, čo mináramne vyhovuje. Vrelo odporúčam,. čaute

Petra BA

Ahojte, predám HAK tabletky značky Loestrin Fe, 6 balení. Expirácia je 5.2015. Cena 60e,1 bal. 10 e. Dohoda možná. Možný osobný odber v BA, alebo pošlem na dobierku. Môžete ma kontaktovať na petrajank5@gmail.com

Petra BA

Ahojte, predam HAK tabletky znacky Loestrin Fe, 6 balení. Expiracia je 5.2015. Cena 60e,ale dohoda mozna. Mozny osobny odber v BA, alebo poslem na dobierku.

Dominka

Ahojte ženy, ak máte ešte niektorá k ponuke daylette na predaj, ozvite sa mi, mám záujem. dominika.ns@azet.sk

Ryelands

Ja sa chcem spýtať, beriem daylatte 4. mesiac a ešte mi ostáva 6 bielych tabletiek a začala som krvácať. To znamená, ze teraz počas menštruácie doberiem tých zvyšných 6 a potom po skončení krvácania budem brať tie 4 neaktívne? To asi chránená pred otehotnením nebudem, či?

IvkaII789

miba ja som užívala belaru a nejako mi ani nepomohla na čo mi mala pomôcť A začala som mať bolesti V lytkach A po vysadení prestali. Ešte po vysadení sa mi objavilo mlieko v prsnikoch pričom predtým som mala V testoch na toto V poriadku hormóny takže mne to dokopy nedalo nič A ešte som aj malá bolesti hlavy. No záleží na tele ako zareaguje. Tiež vraj znižuje chuť do sexu. Po vysadení sa o niečo zvýšila.

linn555

Ahojte baby, aj ja predavam 2 neporusene blistre tejto antikoncepcie za 15 eur.. vyhovovala mi, no uz si chcem ocistit telo, preto predavam..:) v pripade zaujmu - linn555@centrum.sk

rrrska

Ahojte, predám Daylette dve platicka za 15€, maju ale expiraciu do 11/2014. Davnejsie som ich vysadila a zabudla na ne. Su uplne neporusene. 0948192927