kalendar Astrologia 2012

renee1

ja ho mám, už som si ho kupila u nas v kauflande. pohodove čítaníčko. fajn, páči sa mi. je to trochu ine ako bežné charakteristiky znamení.

sweater

mna tak napadlo ze raz... ak by sa mi tam nahodou podarilo zit xD tak by som celu australiu presiel dookola :D, a k tomu stipku, to ma ako prospechove? alebo neviem socialne? a fakt dakujem pekne za info, este takto z prvej ruky :), parada..

ta3

Sweater
ma stipko, cca 30 000 AU$ rocne z coho slusne zije, kupila si zo stipka nove auticko Toyotu, denne jazdi do a zo skoly cca 50 km a este jej zvysi aj na cestovanie po Australii, to vsetko zvlada zo svojho stipka, ja ju nepodporujem, lebo nepracujem, to skor ona mne prilepsi, tak aj v tomto vidno obrovsky rozdiel medzi Slovenskom a Australiou, a ked bola v Istanbule na konferencii prezentovat vysledky svojej prace, univerzita jej dokonca zaplatila aj sukromnu letenku Istanbul-Vieden, kedze bola tak blizko svojho povodneho domova, aby mohla navstivit svojich priatelov, Sweater uc sa anglictinu, mas pre to silnu motivaciu a este poznamka od veci, dcera koncom septembra bola na dalsej konferencii v Cairns, po konferencii sa ku nej pridali moj syn a dcerin priatel, spolu sa vybrali dvomi autami na najsevernejsi cip Australie Cape York, co je od miesta kde zijeme tam a nazad cca 9000 km, nazad sa vracali separatne, syn prave o druhej v noci dorazil domov po namahavom 25 hod soferovani a nadsene mi porozpraval, ako na ceste spat stretol jedneho starsieho cloveka s mimoriadnymi dusevnymi schopnostami, takze na vlastne oci sa presvedcil, ze su ludia, ktori maju zazracne schopnosti, som tomu nesmierne rada, lebo ked som svojim detom hovorila o podobnych veciach, ironicky sa uskrnali a mali ma za mierneho blazna, takze nielenze presiel kusisko krasnej Australie, ale sa presvedcil aj o tom, ze medzi nami ziju ludia s mimoriadnymi paranormalnymi schopnostami

sweater

moc vdaka za info, a ja este mam celku dlhu cestu k tomu bakalarovi, tak neviem ci ma zmysel zistovat si uplne podrobnosti, ako sa hovori nehovor hop kym nepreskocis :D, ale keby to bolo aktualne urcite budem kontaktovat na mail, mam ulozeny. este raz vdaka, a jednu vec som chcel, ako je to s platenim za skolu? lebo co som nasiel nejaku stranku tak tam bolo ze skolne sa hebe tak okolo 20000 dolarov rocne, co je vcelku dost na nase pomery :D, takze ona ma nejake stipko? alebo to zvlada platit? diky :)

ta3

Sweater
dcera skoncila bakalara, ak sa nemylim v obore materialove inzinierstvo v Trnave a po prichode sem robila nejaky test, myslim, ze to bolo zamerane viac-menej na anglictinu a po jeho absolvovani bola prijata na 3 rocne studium PhDr na Wollongong University, jej vyskumna cinnost bola zamerana na zvaranie specialnych zliatin, keby neola mala na jar vaznejsiu havariu, uz by bola skoncila, pre havariu jej studium predlzili o pol roka, studium bude koncit koncom tohto roku, ona by Ti poskytla presnejsie informacie, ak chces napis mi na tento email savocko@gmail.com (do predmetu spravy nezabudni napisat Sweater, aby som vedela ze sprava je od Teba, lebo inak emaily od neznamych ludi neotvaram) a ja Ti poslem jej emailovu adresu, OK?

sweater

zaujimave o tom zlatom reze, inak kamos z informy mi hovoril, ze cely vesmir funguje podla nejakeho ´vzorca´ alebo nieco v tom zmysle :) tiez zaujimave. a ta3 teba by som sa chcel spytat nieco sice off topic ale snad mi prepacite. myslim ze (uz to neviem najst kde :-) si pisala ze tvoja dcera studuje tusim filozofiu v australii kde zijete. chcel som vediet ci by bolo mozne u nas si spravit Bc., normalne v nasojazycnom obore :) a potom napr. aj v tej australii dorobit, predpokladam ze tam maju MBA. je to takto mozne? Vdaka :)

0mega

v Korane sa pise, ze Allah dovolil magicke schopnosti beznemu cloveku, avsak musel byt upozorneny, ze pokial to zoberie, tak odoprie od seba Allaha svojho Boha a tym padom ho za to zatrati..

Hovori sa v Kuloaroch, ze Iluminati ovladaju tuto "magiu" (teoreticky, to nie je carovny protik, ale boj temnych sil, napr 9/11 (11 ako cislo Satana) atd..