Zaručený spôsob schudnutia!!!!

Neli33

ale posobi a funguje, len treba najskor riadne očistit organizmus a pripraviť na to cely žaludok a telo a až potom začať chudnut. odporučam stranku www.zdravechudnutie.sk a -odkaz odstránený-
mam to odskušane a za dva mesiace som schudla 9kil a nepriprala späť a nebolo to žiadne tyranie, rano a večer koktejl a na obed normalna strava...len treba vyčistiť organizmus...aloe koncentrat vas prečisti dokonale

Blazon99

anita3. - Super si to napísala. Ja ešte doplním jeden cvik, ktorý vám zaručí štíhlu líniu, po celý život.

Otočte hlavu do ľava, následne do prava.
Tento cvik opakujte vždy, keď Vám niekto ponúkne niaké nezdravé jedlo.

... Veľa šťastia!.. :D

lillia

anita, presne ako vravis.
diety su najlepsi sposob ako pribrat. ziadne zazracne pilulky na chudnutie neexistuju. keby to bolo take jednoduche, miliony ludi na svete by sa netrapilo dietami, cvicenim atd. ved uvazujte :-)

malaanka

Ten názov zázračné pilulky som myslela ironicky.Práve som si pozerala inzerát od jednej firmy,ktorá má na trhu asi 5 a možno aj viac rôznych prípravkov na chudnutie a z nich každý je zaručene vyskúšaný a osvedčený.Ten spray som videla v lekárni ale nevyskúšala

Lulu2011

ake zazracne pilulky? :)

u nas v lekarni som videla akciu na ten sprej do ust, co si clovek otupi chut do jedla :D