Hnačka, Zápcha, ...

Príspevok v téme: Hnačka, Zápcha, ...
Peter1994

Ahojte. Mám už asi 3 roky problém s hnačkou. Väčšinou je to tak, že ma bolí brucho, niekedy sú to veľmi nepríjemné kŕče (tá bolesť sa niekedy nedá vydržať), sedím aj hodinu na záchode a mám hnačku. Tú hnačku mám 1-2 dni a potom sa aj týždeň nemôžem s prepačením vys*ať. Potom sa to opakuje...Kŕče, hnačka,... Pár dni to je v pohode a potom zas.. Už neviem čo s tým, teraz jem "GS Laktobacili FORTE s prebiotiky"...Prosím, pomôžte mi, čítal som ze kvoli zápche sa do krvi a orgánov dostávaju toxické látky, ktoré ma môžu otráviť. A o hnačke, že "Priebeh môže byť vážny a dlhotrvajúca hnačka môže spôsobiť i nevítaný koniec života človeka." :( Fakt sa bojím :(

maruska123

presne RNG, nech nejde na kolonoskopiu, ved nech trpi dalej...doktor sa na neho kukne a hned vidi, co mu je, ze??sila, ako mozes toto niekomu poradit? rozmyslas trochu? ked niekto trpi takouto vecou 3 roky, tak asi nestaci rozhovor s doktorom, aby sa zistilo, co mu je

som alergicka na tvoje prispevky cim dalej, tym viac

RNG

Kolonoskoppia ti nenapravi travenie, akurat ked maz nejake zmeny na creve, polypy, vyrastky, divertikuly,tumory, tak to ti uvidia. A samozrejme ti zoberu vzorky, tj vythnu z creva kusky stien, tj porania ti steny criev, co sa velmi tazko hoji, lebo je tam hromada mikrobov. Pritom budu samozrejme tvrdit, ze je to neskodna rutina. O jej "neskodnosti" si mozes precitat napr tu
side-effects.owndoc.com
kde uvadzaju, ze az 1/2% pacientov na to doplati vazne. A tro nezahrnuje vsetky mozne poskodenia spojene s kolonoskopiou, nenovite z toho clanku
"This statistic does not include deferred complications such as heart attack, stroke, pulmonary embolism, internal bleeding, severe anemia, pneumonia, kidney failure and intestinal obstruction.

eam

Peter 1994, trpieť týmto 3 roky - nechápem. Ak ti nevie pomôcť tvoj lekár, aj keď si mladý, mal by si sa odhodlať na kolonoskopiu. Bola som na tom, prežila som to, poradím ti, daj si pichnúť injekciu.Tam sa to všetko ukáže a ver mi, ten dobrý pocit, že nie je to nič vážne je fain.

Lulu2011

rocnik 94 nebude mat rakovinu

bude to nejaky zapal, resp. nieco s tenkym crevom skor, skus vysadit lepok a laktozu a uvidis, ci sa nieco nezmeni