prerušovaná súlož pri antikoncepcii

maruska123

alexanda ked beries hak, tak dieta ani vtedy nepripada v uvahu, pretoze hak blokuje ovulaciu, bez ovulacie nemozes otehotniet

a ked uz praktizujete prerusovanu suloz, tak by som ju radsej skombinovala s inou ochranou ako sa pchat chemickymi hormonmi

alexandra456

katka56
načo obe?z toho dôvodu,že dieťa nepripadá v úvahu...Myslím si,že je lepšie radšej si dávať pozor,ako potom ľutovať.

ďakujem baby za názory,kedže sa mi ešte nikdy počas skoro 2 ročného užívania ATK nestalo,že by mi menštruácia meškala takto velmi,tak ma to dosť vylakalo.

maruska123

moja toto nie je ziadne meskanie, nikde nie je napisane ze pri hak musis dostat menzes presne v dany den a hodinu..telo nie su hodinky ani pri uzivani hak

alexandra456

Lenže,stala sa mi taká vec,že na konci septembra som brala antibiotiká,ktoré znižujú účinok...Mali sme s priatelom sex,ale nikdy sa do mna neurobil.odvtedy osm menštruáciu mala raz,a teraz mám mať druhý krát,a vždy mi v tento den chodila na obed,presne,a teraz mi mešká,a velmi sa bojím,že čo AK ... ale snažím sa ukludniť tým,že atb znižujú účinok,a nie ho úplne zneutralizujú,čo by znamenalo,že aj keby obl účinok znížený,nespravil sa do mna,čiže by som nemala byť,ale tá náhoda je blbec

maruska123

antikoncepcia sa berie na to, aby sa mohol chlap urobit do konca do teba...cize praktizovat k tomu prerusovanu suloz je uplne odveci

ano, zeny otehotneju aj pri hak, ale to je velmi diskutabilne, vo vacsine pripadov je na vine ajtak zena, napr vynecha tabletku, zvracia, hnackuje, berie nejaky liek, ktory znizuje ucinnost atd atd

jajka001_

ak beries hak, tak si chranena, nemusite praktikovat prerusovanu suloz. treba ju ale naozaj brat poctivo a dat si pozor na choroby, antibiotika a hnačky.