manzelove hobby

Príspevok v téme: manzelove hobby
hviezda01

...dnes mi manzel povedal,ze by si nezakladal rodinu,keby vedel,ze mu jeho konicek zaberie tolko casu...nakolko je do toho uplne zblazneny,tak na nas nema vela casu,uplne ma to polozilo,lebo mi to prislo,akokeby mi naznacil,ze lutuje,ze nas ma..:-(..mam teraz strasne zmiesane pocity ...co si mam o tom ymsliet??:-(

kkaffe

čerešňa, nesúhlasím. Kto chce, čas na svoje záujmy si nájde. Kto nechce stále sa bude vyhovárať na dobu, deti, prácu alebo na to že je unavený. Aj v rámci udržania psych. zdravia je odporúčané azpoň raz začas (raz za týždeň? mesiac?) si nájsť čas LEN pre partnera bez detí. A vtedy sa môžu venovať záujmu jedného z partnerov, o mesiac zase tomu, čo chce druhý... dá sa to. Ale únava je sviňa, viem.

čerešňa

"Myslis, ze existuje v dnesnej uponahlanej dobe viacero partnerskych zaujimov? Okrem rodiny.." Milky veľmi dobrý postreh. Keď má človek rodinu, už je ťažké nájsť si čas na svoje koníčky a to je dobre, lebo vtedy má byť jeho najdôležitejšou záľubou partner a deti. Kto sa s týmto nestotožňuje, nech sa neviaže a nezakladá si rodinu. Ak napríklad žena nechce mať deti, je tam vždy ten dôvod, že nemá zmysel pre rodinu a tak nech radšej ostane sama. Ak je takto zmýšľajúci muž, má buď zdravotný problém, alebo je egoista. Samozrejme to nechcem škatuľkovať, ale ani jeden z nich, by nemali žiť s partnerom. Je to potom len o vzájomnom trápení sa.

Milky

sumsumienka
Porozpravaj sa s partnerom a uvidis. Ak nebude mat na teba cas, (ci skor na vas, lebo vztah je o dvojici) radsej to ukonci. Inak nepojdete zivotom spolu, iba vedla seba. To je o nicom.

Milky

Myslis, ze existuje v dnesnej uponahlanej dobe viacero partnerskych zaujimov? Okrem rodiny..
Pocas tyzdna, ked sa vecer vracaju z prace unaveny a vystaveny, ze maju este chut na nieco ine ako vypnut a nacerpat sily na dalsi den?
Keby tam mohla byt rodina iba na vikend..
Dalsie uvahy z emailov od znamych. Super, ani som netusil ze to tak rozprudia.

sumsumienka

Dazdovka,
ibaze KEDY by sme spolu nieco robili, ked on aj tych par hodin do tyzdna vyplni svojimi povinnostami, len je tam ten rozdiel, ze ja sedim niekde vedla...
Strasne ma to trapi a uz sa si nim budem musiet vazne porozpravat....

Milky

Ked ja i zene vravim, aby sla niekam na veceru s kamaratkami.. Ona nechce. Keby nechodila obcas na nejake zahranicne sluzobne cesty, ani z malym nemozem zostat sam :o)

dazdovka666

sumienka, ak Ti na nom zalezi, tak skus este zabojovat, znie to mozno ako klise, ale skuste si najst nieco, comu sa budete venovat obaja, aby ste mali spolocne "zazitky", to je asi zaklad pri budovani a upevnovani vztahu. Ak s tym nic neurobite, tipujem, ze sa Ty sama coskoro zahladis do niekoho ineho /on nie, on asi nema cas pozerat po inych... hlavne si neviem predstavit, ze by sa mu zapacila nejaka kulturistka :D/ a potom to bude jasne... Inak, nasa kriza s EX tiez zacala v 3. roku nasho chodenia...

Milky

jajka001
Konickom, ktorym som sa venoval pred svatbou ani nie. Teraz sa snazim iba travit vsetok cas zo synom, lebo vidim ako sa mi denne meni pred ocami a nechcem skoncit ako moj otec. Prisiel z prace, isiel hned do zahrady a do vecera makal ako srob, aby sme mali co do ust.
Snazim sa ak robim cokolvek, aby bol so mnou. Zaluby, ktore som mal predtym sa nedaju robit spolu.

Milky

jajka001
Konickom, ktorym som sa venoval pred svatbou ani nie. Teraz sa snazim iba travit vsetok cas zo synom, lebo vidim ako sa mi denne meni pred ocami a nechcem skoncit ako moj otec. Prisiel z prace, isiel hned do zahrady a do vecera makal ako srob, aby sme mali co do ust.
Snazim sa ak robim cokolvek, aby bol so mnou. Zaluby, ktore som mal predtym sa nedaju robit spolu.

sumsumienka

Dazdovka, presne toho sa bojim... Ked vyzdraviem, chcela by som sa snim zoci voci porozpravat, lebo ja uz mam ten pocit, akokeby som k nemu chodila na navstevu ako blizka sesternica...