Priatel sa nedokaze rozpravat o citoch

Príspevok v téme: Priatel sa nedokaze rozpravat o citoch
mysicka12

Jednoducho...Dost mi ublizil asi pred mesiacom, ale vtedy mi len v sms napisal, ze mu mam odpustit, ze vie, ze vsetko pokazil.Ale ani slovo o tom, ze si uvedomil, ze chce byt so mnou, co prenho znamenam, do oci uz vobec nie, ze som mu vtedy odpustila vlastne zobral ako samozrejmost a celkovo do oci mi ani nepovie, ze som mu chybala, alebo ze ma lubi, sem tam take veci napise, ale inak nie.Su vsetci chlapi rovnaki? Preco nechapu, ze potrebujeme veci aj pocut? Citit sa vynimocne, jedinecne? Potom mi hovori, ze som narocna a ze stale len mam od neho nejake ocakavania a 'omielam' to iste, na co som sa samozrejme urazila, lebo to vobec tak nie je, ja uz neviem co mam robit, vztah bez takych prejavov si predstavit neviem, keby neboli sms a FB tak mi snad ani nic nepovie:(

veves

nedas mi nanho cislo alebo email?taky by mi vyhovoval, bez zbytocnych reci, vylevov.
ten moj ma s tym uz vrcholne obtazuje. ochka, ohromne vylevy lasky. potrebujem mat pri sebe chlapa. nie zozenstileho buzika.

hviezda01

niektori chlapi nevedia dat city najavo...ten moj tiez velmi malo prejavy emocie,ale viem,ze to ma v sebe,len to nevie dat von...mozno aj ten tvoj je taky

lajlaaaa

ked ti to chyba teraz,neskor by ti to chybalo viac. on sa ti potom uz ani neospravedlni,skratka...vec vychovy to je.
naco sa trapis v takom vztahu,ukoncit to treba a cim skor,najdes si ineho,lepsieho.
snad pochopis,co som chcela napisat...
drzim palce