Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Maoam

Valika, mozes robit aj tak, ze do 12h IBA ovocie, cize aj ranajky, aj desiata cisto ovocie, ale to potom mozes viac kusov, aby si mala dost energie

kludne 1grapefruit, 2 jablka, a pod.

ked jes IBA ovocie a s nicim nekombinujes, aj tak sa da az do 12h

ja to obcas robim a vobec nebyvam hladna, lebo je toho dost a ma to aj dost vlakniny

Maoam

ja som to z neznalosti robila isty cas naopak, cize rano chlieb, tvaroh, zelenina, co travi ca 3hodky, a este to bolo v zaludku a na desiatu som si buchla ovocie

a potom som bola nafuknuta a bolo mi blbo

no jasne, logicke ze preco :-/

ale ked som to otocila, ide to super

Maoam

knäckebrot alebo tmavy celozrnny chlieb, tvarohova natierka, syr, zelenina (redkovky, paprika, atd) su super

na obed kludne mozes prilohu, ako varene zemiaky, zemiaky v pare, celozrnna ryza, ale nie vela, skor mensia porcia sacharidov, k tomu kopa zeleniny, alebo nieco bielkovinove, po 15h uz ZIADNE sacharidy

to je zaklad,ak chces schudnut

ovocie do 12h, najlepsie s nicim nekombinovat, ziadny jogurt alebo Acidko k tomu, lebo ti bude kvasit a bude ti zle travit

takze idealne je ovocie jest hned rano samotne, lebo ca po 30 min je prec zo zaludka (ked nekombinujes s nicim) a o tej 9-10tej kludne mozes uz potom chlieb, natierka atd.

Valika146

Helus ryžu ? ... dobrý napad :)

malo :/ na raňajky ... tak si dám... knäkebrot s niečim ale s čim ? zeleninka?
a na desiatu ovocie? :) tak či ??:/ :)

Maoam

Valika, na moj vkus doobedu a na obed takmer ziadne sacharidy, myslim komplexne, potom pride asi zravka na sacharidy poobede a najmä vecer :-/

toto vidim v tolkych jedalnickoch na fore aj v inych temach

neviem, ludia to robia nejak naopak

Helus

VALIKA a zeleninu dusenu,a co k tomu budes mat?To je malo na obed daj si k tomu nejaku ryzu alebo prilohu inu.Ja prave ranajkujem a obed budem mat-zemiaky robene na pare+ rybku+zelenin ovy salat paradajka+paprika.

Valika146

pekné ranko babenky :)
tak ja dneska na raňajky zatiaľ kivi 4 :)
a asi neskôr nízkotučný jogurt :)
na obed zeleninka joj teším sa na ňu :)
pekný dnik :)

Maoam

baculka: a co miery, merias sa vobec okrem vazenia? lebo hmotnost moze ostat nezmenena, napr. ked sportujes, naberas svalstvo na ukor tuku, miery sa zmensuju, ale vaha ostava stat

len miery su smerodatne, hmotnost je len orientacna

Helus

Ahojte babulky moje,hura tu v Ba svieti slniecko,a ja pojdem pomaly okna umyvat,a poobede hakde do prace.
Lilek ja mozem bravcovu sunku,a co sa tyka hydiny,tak len kurcata a morku nemozem ani citit.Volakedy sme doma chovali morky,boli to take obludy,otec sa tesil,ake maju pekne masko,a ja som ani len do ust nedala.
Baculka no neviem,ale ja odo dnes zacinam jest rano namiesto ovocka aspon na 2 tyzdne chlebik,alebo knakebrot,mam razny doma,a som zvedava co to spravi s vahou.Vazim sa 31.5.teraz pijem kavu+ caj zeleny,a mam spravenu teplu vodu s citronom.Baby prajem vam pekny den.