som smutna

lulu22

Nič si z toho nerob, ako tu už bolo písané, tak o rok sa na tom budeš len smiať :):)
Inak, ja osobne neznášam sms typu také tie rýmovačky vianočné, príde mi to neosobné. Radšej mám sms také úprimné, stačí, ak mi dobrá kamoška napíše, že mi zo srdca želá krásne sviatky a pod. Ja nepíšem sama od seba, príde mi to zbytočné, ale keď už, odpíšem len tým, ktorých mám rada a viem, že ich to poteší. Označovanie na FB na vianočných pozdravoch tiež nemám v láske, radšej nech napíše dotyčný súkromnú správu. Takže sa aj automaticky odoznačujem :)
Aj tak si o rok poriadne nespomeniete, kto Vám písal :)

russo

ja som tiez vahal ci napisat byvalej ktora mna opustila pred nedavnom, ale nedalo mi a napisal som jej zaprial stastne a vesele.. tym som asi nic nepokazil, keby som jej nenapisal bol by som nervozny. proste neocakavam nic ale nedalo mi...

Shrek250

Vzhladom k tomu ze musim posielat sms asi dvatsiatim rodinnym znamim, posielanie sms mi lezie kapitalne krkom:D Prvy raz odkedy mam som prihlaseny na fb som mal dovod to chvalit lebo tam mi stacilo napisat jeden status:D A po pravde to ze mi nikto neposlal sms mi doslo az teraz:D

Viem pochopit ze je to nanic a clovek si moze zacat myslet ze ostatny na neho uplne kaslu ale te vianoce predsalen niesu o tom kto dostane kolko sms. Ja najradsej chodim popriat pekne sviatky osobne:D Predsalen je to krajsie a hlavne ked stojim pred dverami nikomu nepomoze ked si vypne mobil:D

šiškamiška

a co sa tyka tych pozdravov, sms, mailov - jasnacka potesia, ale ja som napr dlho nemala ani net, dokonca ani mobil a pamatam si jedny vianoce - odhrnala som sneh okolo domu a len tak zo zvyku skontrolovala schranku - bola tam pohladnica od byv.spoluziaky celucicka dopisana, doskrtana, proste napisana od srdca a bez dilitu.. a nejak sa ocitla medzi vian.ozdobami, takze ju kazdorocne pri zdobeni stromu objavim a rehocem sa jak diva :DD
tento rok som sa rozhodla neodpisovat povinne na vsetky tie rymovacky, napisala som len trom ludom, jeden z nich bol moj byvaly starucky kolega na dochodku. vzapati mi zavolal a... slzy na krajicku :)
vianoce by asi ozaj mali byt o niecom inom ako o hromadnej korespondencii.

sadlydeeply

aj ja som neprekonatelne smutna, vsetci pohoda u tv ja sedim v izbe a placem:-( pricom som zdrava, studujem co chcem, plno priatelov, priatela co ma ma rad....len ja....citim sa nejaka nenaplnena,prazdna,nevynimocna:-(
najradsej by som si vsetko zbalila a utiekla prec daleko strasne moc:-/

lost

No mne tento rok dosli 2 SMS a 0 emailov :-)

SMS od operatora a banky, heh, ani nepocitam :D:D:D

lol

a 0 ludom som aj poslal :-)

cize je to vyrovnane..