furt ten isty problem moja mama:/

Príspevok v téme: furt ten isty problem moja mama:/
Nevladzem

Nevladzem uz dalej:(,pisem mame ze ci by mi nemohla poslat niake peniaze,ako na vianoce,lebo sme neboli spolu,a ona ze co otravujem zas s peniazmi,taku mam zlost v sebe ze vlastna matka mi 2 roky uz nic nekupila pod stromcek,pritom dobre zaraba a vyratala som si ze by mi mala platitit 250e na mesiac,chcem ist na intrak co najdalej od nej,alebo do vlastneho bytu nevydrzim to s takou skupanou co mi bude vykrikovat kazde euro s este jej skupejsim priatelom

eam

Čo tak sa zamyslieť nad sebou a zmeniť hodnoty? Určite nechodíš otrhaná a nemusíš mať drahú kozmetiku, ak ju tak strašne potrebuješ.Mama sa snaží, pracuje, asi vie, že netrpíš nedostatkom. Si naozaj rozmaznaný pracek a začni aj ty niečo rozumné robiť a potom si budeš vedieť vážiť každé euro. Je ťažká doba a nezabúdaj, že ľahko môžeš ostať na ulici ak ti mama nezaplatí bývanie. Váž si čo máš.

Maoam

ona toto nechce citat, bola zvyknuta na luxus a teraz ma menej a troska okusila normalny zivot a ma paniku z toho, no co uz

xdanielax

to len ja som taka blba, alebo jednoducho ked viem ze v danej chvili nemam na nieco peniaze, tak si to nekupim a nevyplakavam sa na internete kvoli tomu??
chuderka.

BBella

Moja pekna "nevladzem" o tom je zivot, zacni makat hladat dobru brigadu, alebo v tvojom veku aj robotu a zarob si na to na co chces...niekto nema ani to...niekto maka ako otrok aby uzivil seba a dieta...niekto je nezamestnany a ma na krku celu domacnost....dalsi (zena) skonci bez muza s deckom na krku a ma len matersku....a keby tak kazdy z nich rozmyslal ako ty..."chcem chcem..dajte mi....lebo mam malo..." tak diky pekne
Ja som studovala vysoku skolu a po nej horko tazko nasla robotu, za take prachy...ze keby som ti to povedala ani neuveris mam 26 a byvam s rodicmi, ale ver tomu ze rozky, mesacnik, drogeriu, kino atd si platim sama...od osemnastich nepytam od nasich vobec peniaze, kolko som si zarobila tolko som minula. Nebola som dobra v matike, ale vedela som si vypocitat prijem - vydavky. Staci si spravit rebricek dolezitosti (co je viac dolezite ci tampony, alebo sveter)...a hned vies kolko bije..:D jaj si ma pobavila...Vies co ja vsetko by som chcela mat????:D:D:D:D a vies co budem zajtra robit???idem do roboty makat aspon na to zakladne. a ked sa podari daco usetrik a kupim si moooooooooooooooooooooooozno nejaku drobnost alebo odlozim na neskor....Ty si fakt z inej galaxie:D

Maoam

chudatko, no tak sa musis poobzerat po nejakom stedrom nabijakovi, ktory bude ochotny ti financovat tvoj zivot a naroky

len to tiez nebude zadarmo a ked ta potom vymeni, bude problem zasa