len tak od veci

martinmlm

Ona mala 7rokov a on mal 2mesiace keď som ho doniesol. Starala sa oňho ako o svojho. Teraz má 8mesiacov. Zatiaľ ju len hryzie do chvosta. Keby sa dali dokopy čo by z toho vzniklo?

joo

jeeeej ja mam tiez havo 1 a havo 2 ... bichon ..... podobny osud ,ako tvoji hav. 1 a hav. 2 .... ibaze v malom :-)
taktiez havo 1 (pes) neskutocne smutil ,tak dostal do daru havu 2 (sučka)....... a potom som smutila ja ,ked sa havo 1 zahladel
do havo 2 .... "oslepol"
no mas to pestre .... ked ti nosia parky ,zabky :-)))) zlaty su :-D
mne kradnu susedovie macky parky ,spekacky (ked sa opeka) a potom sa mi chodia chvastat pred dvere ulovkom ...... donesu mi za odmenu myšku nekompletnu ...... fuuuuuuj

blondula

aj zvieratam sa musi nieco snivat.aj teraz mi dvaja kocuri sedia pri nohach a raz takto vecer ked som na nete bola,zrazu jeden z nich sa trosku triasol a zrazu zo spanku z nicoho nic vyskocil a postavil sa zjezeny na nohy :D ja som tiez zo strachu ostala "zjezena" ,lebo som sa strasne zlakla :DDDD

martinmlm

Mám
Havo1-sučka vlčiaka. Keďže jej bolo smutno, robila neplechu a utekala, tak dostala darček:
Havo2-psík jack rusel teriér. Vie aj iné kúsky. Napr. chodí jesť ku susedom. No nie je zlatý:-) Alebo už doniesol orechy, párku, gumennu žabu bez hlavy. A dvojka spolu za týždeň zjedli metlu.

martinmlm

Mám
Havo1-sučka vlčiaka. Keďže jej bolo smutno, robila neplechu a utekala, tak dostala darček:
Havo2-psík jack rusel teriér. Vie aj iné kúsky. Napr. chodí jesť ku susedom. No nie je zlatý:-) Alebo už doniesol orechy, párku, gumennu žabu bez hlavy. A dvojka spolu za týždeň zjedli metlu.

martinmlm

Môj havko2 včera pil vodu, a nejak dlho. Prídem bližšie a on :-):-):-). nosom púšťal bublinky, nadýchol a znova bublinkoval:-).