Keby som si znova vyberal povolanie, bol by som radsej ...

krtko-lampa

Tak tak vsade mas daco ... tu su ludia opacni - jazdia v lavo :D Neviem, kto s takou blbostou prisiel prvy :D ale je to tak ... trosku radosti do toho umierania ;) ...

Maoam

k tomuto som sa dostala pre to, lebo si vyhlasila, ze zubari v zahranici robia menej ako slovenski a zarabaju 10x viac, co je kompletny blud

Maoam

nijako a s tebou uz ani nemam dovod stracat cas, lebo si rezistentna voci inemu nazoru ako je tvoj vlastny, bohuzial

Maoam

ale na to predsa nemas vplyv, politiku nemas ako velmi ovplyvnit, takze ked je tebe na SVK dobre, tak je to predsa super, nemusis sa nikam stahovat, nikde od nuly zacinat, byt na vsetko sama, si medzi svojimi, hovoris materinskou recou - kopa vyhod

preto som nechapala tvoju nespokojnost a opytala sa ta na to

lebo ja to beriem tak: ked mi nieco tak strasne vadi, tak sa musim rozhodnut: bud to budem znasat, tak ale potom to musim prijat ake to je, alebo to nezvladam znasat a rozhodnem sa pre zmenu/odchod

tak to bolo myslene

Maoam

a co sa krajiny tyka, nikde to nie je dokonale, vsade musis nieco akceptovat

takze ak si tam spokojna a mas dobru pracu, tak TY sa tam mas predsa dobre

za hranicami mas zasa to, ze si daleko od rodiny, musis sa komplet prisposobit, vsetkym a vsetkemu, proste musis sa integrovat, si casto nutena urobit si tam aj skolu, aby si mohla konkurovat domacim a vela inych veci

nie je to lahke

vsade mas nieco, za vsetko sa plati nejaka cena

ide o to, co chces a co je pre teba prijatelne

ty si doma, mas dobru robotu, muz tiez - takze vam je tam predsa dobre, nie?