Chcem si umyť ruky

panča

po kazdom jednom vasom prispevku som sa viac a viac usmievala..az som si uvedomila ze cumim na monitor a priblblo sa usmievam...na ten pohreb som dnes nesla...takze som bola jedina z rodiny, ktora mala zapnuty mobil..babku previezli na AROs edomom pluc...dnes sa mi spojili 2 schranky na atlase... ZE MOJ BEZPECNY MAIL...lubim vas..ked tak nad tym uvazujem, brat doniesol cucoriedky, idem nieco upiect..kedze ja som hrozny lajdak a poholny clovek, vsetko zalievam zelatinou (pouzivam kompot a do zvysnej stavy pridam trochu cukru, vodu naplnim az po vrch, prelej do hrnca, pridam jeden zlaty klas a za za 3 minuty uz nie je ziadny kolac suchy :D). ale kde naberiem tu stavu, ked mam cerstve cucoriedky ????...som unavena z toho skolenia, idem na ten kolac a do postele. ♥♥♥

eee

Lásočky moje,rozhodla som sa,že chcem psíka a zajtra si jedného idem pozrieť do Krupiny.Budem rada ak tam niekoho stretnem a aspoň si spolu na ulici pokecáme s cukríkmi:-))Bola by som naozaj velmi rada,keby sa tá osoba prišla pozrieť na môjho Emilka,na mňa,ja na ňu a na môj asi nový prírastok do rodiny:-))
A keďže sú mobili tak početným štandardom každého človeka,budem čakať na sms:-)Viem,že tá osôbka nemá rada náhle zmeny a takéto nepripravené veci,nemusí sa báť,budem tam len ja,moja bábika a moje autíčko a nebude to dlho trvať:-))
Lili,ty mi nezabudni teraz zavolať,že to je už blízko aj k tebe:-DD Lebo to vôbec nie je blízko:-DDD
Ako sa bude volať šteniatko ešte neviem,ale plánujem nejaké turecké meno:-))))A možno bude doma hádka,alebo ma muž opustí kôli psovi,ale ja ho nepustím a on si zvykne:-DD teda tak by som to chcela:-)))

mamca

Dodatek k pracovní smlouvě

Nemocenská
Zaměstnavatel nebude nadále akceptovat potvrzení od lékaře o pracovní neschopnosti.
Kdo může dojít k lékaři ,dojde i do práce.

Chirurgické zákroky

Veškeré operace jsou Vašeho pracovního poměru zakázané! Firma Vás přijala jako
celého a neporušeného člověka. Pokud si necháte něco odstranit, bude to posuzováno jako hrubé porušení pracovní kázně.

Volno na zotavenou

Každý zaměstnanec má nárok na 104 volných dnů za rok. Tyto dny se budou nazývat soboty a neděle.

Absence z důvodů úmrtí

Tato absence Vám bude omluvena pouze za předpokladu ,že zaměstnavatele uvědomíte
minimálně 14 dní předem,protože jste povinni za sebe zapracovat náhradu.

Návštěva toalety

Návštěvy na toaletách se budou řídit abecedním pořádkem. Všichni zaměstnanci začínající
na písmeno A půjdou na toaletu mezi 8:00 až 8:20,písmeno B 8:20 až 8:40 atd. Pokud to nestihnete v uvedeném čase ,musíte počkat do druhého dne,nebo si vyměnit časenku s jiným zaměstnancem. Tato změna musí být písemně povolena od vedoucího obou zaměstnanců. Pro použití toalety jsou stanoveny 3 minuty.Po uplynutí tohoto limitu se ozve zvukové znamení, toaletní papír se ukryje a dveře toalety se otevřou dokořán.

Přestávka na oběd
Hubení zaměstnanci -1 hodina (musí lépe vypadat)
Zaměstnanci se standardní vahou - 30 minut (stačí pro udržení váhy)
Tlustí zaměstnanci - 5 minut (stačí na vypití odtučňovacího koktejlu)

Kodex oblékání
Doporučuje se, aby zaměstnanci chodili do práce oblečení úměrně svému platu.Kdo bude
přistižen ve značkovém obleční, bude to znamenat, že je na tom finančně dobře a může mu být snížen plat.

Děkujeme Vám za loajalitu vůči naší společnosti. Jsme tu od toho ,abychom zabezpečili pozitivní zaměstnanecké ovzduší.

deeee

Poslechla jsem jednoduchou radu, kterou jsem našla v jednom článku v
časopise, a konečně jsem našla klid v duši.
Stálo v něm: "Způsob, jak dosáhnout vnitřního míru, spočívá v tom, že
dokončíte úplně všechno, co jste začali...."
Tak jsem se doma rozhlédla okolo sebe po všem, co jsem začala a v půlce
nechala.
Než jsem vyrazila do práce, dopila jsem láhev červeného,potom jsem
dorazila Baileys, Martini, vodku, rum, fernet, sáček chipsů a krabici
čokolády.
Nedovedete si ani představit, jak je mi teď fajn.
Pošli toto poselství všem, kteří touží po míru v duši! :-D

deeee

ajooooj,
jasne, ze som draheho pochvalila....mamca, aj sme to cheli urobit tak, ze to zalejeme niecim, ale priatel urobil aj "skvely" krem...kavovy a trosku to prehnal s kavou a cele je to horke a hnusne....skoncilo to v kosi
lubim vas♥♥♥

panča

rozmyslam nad tym kolacom..kedysi som ,,piekavala " jeden, co sa musel jest lyzickou..liter mlieka, 10 vajec, cukor, zamiesat a supnut v plechu do truby....ale to uz by som asi musela urcitu kolonku z dotaznika uplne vystrihnut :)

panča

Ale dufam Dee, ze si ho aspon pochvalila .A poziar-to horelo na sidlisku, kde som este donedavna byvaal, ako som si vsak precitala, bol to uz treti za dva tyzdne (v tom istom objekte)-takze asi ako vzdy v BA, co sa vlecie, tak sa urychli ohnikom...

No Eti, dnes som bola na treningu..napisem ti do mailu. Inak za trening som stihla precitat celu knihu..takze ak sa nechcete odtrhnut od knihy, vyberajte si temy o pobyte na psychiatrii...ale citim sa po nej celkom fajn.mozno az viac ako fajn.Len som podcenila pocasie a este stale som skrehnuta ako kura..a mam vyplnit dotaznik, kde chcu vediet total vsetko..aj hmotnost matky..asaio to pretriem mastnym prstom a poviem, ze mi tam nepisalo pero :D

mamca

Koláč treba vložiť na 24hodín do marinády z vody a medu...Bude mäkký a sladký.Ako od maminky.:)Aj keď nekonzumovateľný,ale nebuďme predsa detailisti.:D