Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Panči,to,že sme netrafili do prázdnej bránky:-DDD to som videla:-DD Nooo sme šikovný v našom meste,uznaj,to sa hocikomu nepodarí:-DDDD

panča

no hrali ako nehrali..ktosi z BB netrafil do prazdnej branky (CHVALA BOHU)..o dva dni mi zacinaju skolenia, idem zase pracovat. Zatial je to u nas celkom fajn, dufam ze o pracou nepokazim..v stredu ma zrejme caka pohreb...dnes som bola tak velmi stastna..kurna, revem....boli sme u detskej lekarky a decule blbli ako kedysi...bolo to take uzasne. Potom sa obliekli rovnako, stale sa pusinkovali a spolu isli hrat fotbal.Este aj vonavku mali rovnaku- Bolo to take krasne. Poobede som bola par hodin u svagriny..a prave som sa zamilovala do novej vonavky z avonu. A Vas milujem vsetkych..vsetkych. Vzdy som si myslela, ze je rozdiel lubit a milovat. V zasade ze milovat nemozno viac ludi naraz..da sa to..mam trosku divne dni, v spravach som videla cloveka, do ktoreho som bola zblaznena ked som mala 15...o dva dni ho mozno uvidim znovu...teraz uz ako matka dvoch dospelych deti...a o dalsie dva dni...

panča

alt3
dakujem, dnes to vyzera lepsie ako vcera.mam to hlboke a na blbom mieste, pri akejkolvek cinnosti sa toho dotykam-ale uz to aspon nekrvaca. A co sa tyka vecera-nech vyhra ten lepsi :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk