Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

:),ona je aktivna stale a pre vsetkych :DD. Dakujem, pojdem nakuknut..

Ludia, asi na mna ide staroba (neprehanam):(. Cestou za dcerou som sa zapocuvala do rozhovoru v radiu a zabudla som zist z dialnice..to by neva, len najblizsi zjazd je az pri senci, takze som na turnaj prislam miernou obklukou (cca 35 km)..do obce som si vybrala prvy vjazd (najskor som ale nedala prednost v senci na kruhovom objazde..)..samozrejme, ze ta hala bola na druhej strane ,,dediny" (uz je to OBEC velka jak svina)...po informacii od okoloiducej (bola uz druha, ktorej som sa pytala, lebo jeden chlapec mi povedal stale rovno a mne sa zdalo, ze uzu idem prilis dlho) som zbadala zachytny bod -skolku. od radosti som vpalila do ulicky -jasne, ze som si nevsimla retarder na ceste -tak ma pekne nadhodilo :(..bolo tam volnew len jedno miestoo..pri nom oobrovska jama..do jamy som nepadla, ale kedze som sa jej ,,plnohodnotne" venovala, na opacnej strane ma zastavil strom. Ludia ja som v zivote nikde necapla auto a toto v priebehu par dni uz druhy raz..ale teraz mam dieru v narazniku :(. vystupila som vedla takej malej branky a ,,usudila som" (ja som z tych, co si mozu dovolit uvazovat a neskusit klucku), ze je zamknuta..tak som obisla cely areal...je toto vsetko znak stareckej demencie, alebo sa mam ist len skusit vyspat ? Inak nezlaknite sa-neberiem to tragicky ♥

mamca

Vďaka,odoslané,adresu môžeš znovu deaktivovať.
V prípade,že ma zas chytí šajba niečo poslať,vopred poprosím o aktiváciu.:)

panča

prajem krasny dnik, uzite si ho, aj ked poprskava ..nas len tak nejake pocasie nezlomi :)..ozaj:odkaz pre dazd :MILUJEM DAŽĎ
PS : no tak este k tomu drzaniu palcov..tiez neviem komu uz od rana..dcera hostuje v inom klube..mam jej, ci nasim? A poobede budem teda nasim :)

panča

ahojky ♥♥♥
dieta uz vlakom odcestovalo..kvoli pocasiu ich presunuli do susednej dediny-tak idem hladat halu:)
mamci, ja som panika z atlasu :D (panika@atlas.sk). Vzdy napisem panika :)))
a hura, uz mam v mobile (zatial len dcerinom :D) pesnicku lavina :)))

mamca

Na na náná,na na náná,héj,héj,héj,... a teraz neviem,komu držať palce.:)
Panči,chcela by som ti poslať pesničku,kvôli slovám,ale neviem kam.Nemáš nejakú zabudnutú nefunkčnú adresu,ktorú by si na chvíľu aktivovala?

pančita dolorez :)

dobru noc a sladke snicky ♥. zajtra mame pred sebou celodenny turnaj, budu tam aj kočky z vychodu:). a potom..velka slava, Slovan (nase baby ju ponesu) predstavi svoju vlajku pred VYPREDANYM publikom :D. hrame s BB )

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk