Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

pančuška :)

Srdiecka moje-idem sa venovat uz len filmu, ktorty pozeram..je tam jeden veeelky feši, neprezradim jeho meno, len ze je to film o gladiatoroch..Dnes ma pozdravil generalny manager klubu, kde hra mala...vsetci okolo na mna cumeli ..(mala mala na hlave klubovu siltovku -bude to asi tym :D), ale dobre to padlo :), aj minulu nedelui sme na seba narazili :DD...a ozaj..dnes som nacuvala do nosneho pilera bilboardu.To uz prestava byt sranda, naozaj sa so mnou nieco deje. Cely den si pospevujem pesnicku od mamči :)..a snivam, a snivam, a snivam..NMo uz dost, lebo uz sa az prilis usmievam..idem kuknut na toho fesiho...dobru nocku, krasne snicky a prijemny pondelok. LUBIM VAS ♥♥♥
PS: inak pod tym bildboardom stalo auto s urcitou SPZ..tak mozno preto..a tewraz som opisovala take pismenka :D

panča

:))) ahojte...po vcerajsich ,,skusoch" idem zase do senca :). Hra nasa (zenska )reprezentacia so Slovinskom..uvidim, ako tam pridem..mozno cez kosice. cafte sa, lubim vas ♥♥♥

mamca

:) Som rada,ak potešila.
Ja teraz počúvam Vanilla Ninja,aj susedia počúvajú,od puberty mám vďaka bratovej výchove sklony k hudbe na plné g...,ehm,grády.
Tak ja idem zagratulovať maminke,no čo,stará garnitúra som..:DDD
Žienky,aj vám prajem veľa,veľa šťastíčka! :)

panča

:),ona je aktivna stale a pre vsetkych :DD. Dakujem, pojdem nakuknut..

Ludia, asi na mna ide staroba (neprehanam):(. Cestou za dcerou som sa zapocuvala do rozhovoru v radiu a zabudla som zist z dialnice..to by neva, len najblizsi zjazd je az pri senci, takze som na turnaj prislam miernou obklukou (cca 35 km)..do obce som si vybrala prvy vjazd (najskor som ale nedala prednost v senci na kruhovom objazde..)..samozrejme, ze ta hala bola na druhej strane ,,dediny" (uz je to OBEC velka jak svina)...po informacii od okoloiducej (bola uz druha, ktorej som sa pytala, lebo jeden chlapec mi povedal stale rovno a mne sa zdalo, ze uzu idem prilis dlho) som zbadala zachytny bod -skolku. od radosti som vpalila do ulicky -jasne, ze som si nevsimla retarder na ceste -tak ma pekne nadhodilo :(..bolo tam volnew len jedno miestoo..pri nom oobrovska jama..do jamy som nepadla, ale kedze som sa jej ,,plnohodnotne" venovala, na opacnej strane ma zastavil strom. Ludia ja som v zivote nikde necapla auto a toto v priebehu par dni uz druhy raz..ale teraz mam dieru v narazniku :(. vystupila som vedla takej malej branky a ,,usudila som" (ja som z tych, co si mozu dovolit uvazovat a neskusit klucku), ze je zamknuta..tak som obisla cely areal...je toto vsetko znak stareckej demencie, alebo sa mam ist len skusit vyspat ? Inak nezlaknite sa-neberiem to tragicky ♥

mamca

Vďaka,odoslané,adresu môžeš znovu deaktivovať.
V prípade,že ma zas chytí šajba niečo poslať,vopred poprosím o aktiváciu.:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.