Stepper alebo bicykel

malaanka

-elinka-
ja som po operácii krčnej chrbtice a mám problémy aj s driekovou a rehab.sestry mi doporučovali stacionárny bicykel.
A upozorňovali ma,že mám radšej zainvestovať do drahšieho,aby bol pevný a mohutnejší.Skrátka musí byť maximálne stabilný.Chystám sa na jeho kúpu.

-elinka-

Nela 41 - to je super nápad s plávaním, no plaváreň mám najbližšie 22 km :-(, preto som myslela, že asi bicykel by bol na každý deň vhodnejší, pekný deň prajem

Nela41

Je jedno čo si kúpiš, chudnúť budeš aj tak postupne nie len z nôh. Niektoré dievčatá chudnú najprv z pŕs a podobne.. Ale či stacionár alebo stepper by si sa mala rozhodnúť podľa toho čo ti je pohodlnejšie :)

-elinka- no keď si po operácii chrbtice asi by som skôr volila plávanie.

-elinka-

Ahoj, tak toto by zaujímalo aj mňa.Mám za sebou 2 operácie driekovej chrbtice, akýkoľvek pohyb mi robí problémy, no cítim, že som pribrala a už neviem aký pohyb zvoliť, aby som pri tom netrpela.Rada by som cvičila na stacionárnom bicykli, no neviem ako často, ako dlho a akým tempom by som mala ísť. Prosím o radu niekoho, komu pomohol bicykel spolu so správnou stravou. Ďakujem.