Popradský čaj na stres a nervozitu

Príspevok v téme: Popradský čaj na stres a nervozitu
graupel

Zdravím. Chcel by som sa opýtať, či je tento čaj vhodný pre mňa (viď. dole obrázok). Mám 18 rokov, často trpím stresom, nervozitou, ale aj depresiou a úzkosťou. Konkrétnejšie, väčšinou som smutný, cítim beznádej, depresiu, ale akonáhle sa nazlostím, som veľmi nervózny, nepokojný, výbušný, resp. agresívny. Čaj by mi mal upokojiť nervozitu, ale sa bojím, či mi nezhorší depresiu. Aké máte skúsenosti s týmto čajom?: www.popradskycaj.sk

Antihomeo

Zhorsit ti to nezhorsi, ale ani nepomoze. Ked uz nechces navstivit lekara, tak skus aspon ten guajacuran. Na nervozitu a stres trochu pomoze, ale nic moc. Cajiky su v podstate neucine. su z rastlin ktore obsahuju urcite latky, no priliz male mnozstva. A homeopatika uz vobec nie, to je skoda penazi. ps ospravedlnujem sa za gram. chyby, pisem z mobilu :-)

Heatherka

zajdi do lekarne a kup si sypany caj lubovnik bodkovany :) pomoze ti 100x viac ako tento :) avsak ak beriez uz nejake antidepresiva alebo podobne lieky nesmie sa pit.

karolinka23

vyskusaj a uvidis:D pozeram, co obsahuje, malo by to byt v pohode, vela ludom pomaha aj lubovnik, ten je vraj najlepsi na depresiu, mne osobne vyvlava este zhorsenie uzkosti a depresie , takze sa mu vyhybam, skus volne predajne homeopatikum sedatif od boiron, na horsie stavy qaracujan tiez volne predajny, caje su dobre pri lahsej forme, mne pomaha medovka.