Jedalnicek

Príspevok v téme: Jedalnicek
babizna

ahojte mohol by mi niekto pomoct skontrolovat moj jedalnicek? mam pocit ze vsetko dodrziavam, zdravo a casto jem, male porcie, vela pijem a tiez sportujem. Vaha stale nic :(

Niekde musi byt chyba..

Je tu niekto ochotny kto sa aj trochu vyzna? poslala by som mu kazdy den co som zjedla a on by mi to zhodnotil. mozno staci par mailov a zistim kde robim chybu :(

Dakujem

babizna

Dnes som jedla toto: (co sa tyka pitneho rezimu ten sa snazim kazdy den dodrzat)

Ranajky: vlocky s orieskami
desiata: kusok marlenky
Obed: slepacia polievka + vyprazane ryzovo zeleninove gulky a varene zemiaky (zial nic ine tam nebolo)
Olovrant: 2 surove mrkvy
Na veceru si chcem dat cotagge cheese so zeleninou.

babizna

Jeeej ty si zlata :-)

Mozem ti cca napisat ako sa stravujem?

Takze rano (6:00)- pohar vody s citronom
Ranajky 7:30 - ovsene vlocky (nezapekane, nesladene)bud s polkou bananu, alebo zmesou orieskou, alebo ine ovocie (nie susene) ak mam jeden den taketo sladke ranajky, tak druhy den mam vacsinou slane, t.j. taky ten plochy slnecnicovy chlebik, alebo ine celozrnne pecivo, trochu sojovej natierky, syr (snazim sa s co najnizsim obsahom tuku) a vela zeleniny.
+ 4dcl nesladeneho bylinkoveho caju)

8:00 káva (s mliekom s cukrom)
Desiata
(9:00) 4dcl nesladeneho bylinkoveho caju)a bud ovocie alebo jogurt,fit tycinka, acidko,celozrnny keksik..

11:30 obed -stravujem sa v praci v jedalni takze vacsinou bud kuracie masko na prirodno alebo ryba so zeleninou, alebo salat, alebo zapekana brokolica, alebo zapekane zemiaky s brokolicou/zeleninou..atd..cestoviny..obcas sladke obcas vyprazany syr ak tam skutocne nic ine nie je v ponuke. + 4dcl cistej vody.

o 14:00 kava s mliekom cukrom

15:00 Olovrant, bud 2ks surovej mrkvy, alebo biely jogurt, obcas jablko,alebo acidko
+ 5dcl cistej vody

Vecera - 18:00 niekedy je navarene tak to ale v malej porcii, inak sa snazim jest maso/rybu so zeleninou, tuniakovy salat, mozarellu, cotagge cheese so zeleninou, tofu..

a zase 4dcl toho caju

Cvicit chodim pondelok ( kondicne thai-bo - 1hodina), v stredu (30min. thai-bo 30min. posilovanie s vlastnou vahou), v piatok (posilovanie - kombinacia ciniek a vlastnej vahy) okrem toho cez vikend korcule/bicykel/beh.
Pocas cvicenia vypijem 0,5l cistej vody.
Po cviceni moc nezvyknem jest, ale teraz posledne sa snazim nejaku bielkovinu, ..

Mojou slabostou je ale sladke :(
Mastne, vyprazene, fast-foody nejem, maso tiez velmi neoblubujem.

Spim cca 6,5 - 7 hodin denne.

Mam 23 rokov, 161cm a 56,9 kg :(
Uklada sa mi to hlavne na brucho a stehna.

Katuska23147

Mohla by si mi napisat jedalnicek a aj mnozstva co si jedla... Najlepsie viac dni a to si treba asi zapisovat a vazit. Ja som si spisala nieco podobne.