Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tati

ja som sa stretla s babou,ktora mala take zachvaty,ze pre nu prisla sanitka a dokonca po tom co tri dni nespala zacala mat halucinacie a dnes je spokojna v zahranici,s tym,ze 2roky uz ziaden zachvat nemala!uzivala ad,ale vraj najviac jej pomohli rozne knizky o pozitivnom mysleni a zmena postoja ku zivotu...ja ale nemozem povedat,ze by som bola pesimisticka osoba a zo vsetkeho si robila tazku hlavu a napriek tomu to mam...ako ste na tom vy?

tobi

TANICKA, prepac,ze som zvedava..mozem sa ta opytat, co ti bolo, ze ti davali chemo?bola si vazne chora? a ako sa ti dnes darilo?

zuzana12345

katka30 to je aj môj prípad cez týždeň keď som v práci a neviem čo skôr sa cítim oveľa lepšie ako cez víkend keď sa len tak povaľujem.Vtedy som totálne rozbitá.Dnes som si už všetko vyupratovala,dokonca som už aj stromček obrala tak zajtra sa zase budem len povaľovať a hlava sa mi bude krútiť celý deň.Ale však ja si nejakú robotu nájdem

katka30

Vsetko najlepsie Miloskovi:-))))

Mne Persen neucinkoval, okrem AD mi nezabralo nic na svete:-( Mne pomaha pracovat, ked som vytazena na 100%, ale ked oddychujem, alebo len tak mozem lenosit, tak mi je nanic a uzkost a panicke poruchy ma prenasleduju ako na beziacom pase. Inak tanicka sa ma ako?????

alexx_le

Pridávam sa ku gratulácii. Všetko naj ti prajem Miloš, nech sa darí a nech zdravíčko slúži. A kedže chlapi sa nebozkávajú, tak posielam pusu Táničke:)

adka2001

Ahoj Zuzanka ja som len teraz prisla domov rano pre mna prisiel bratmusela som ist k nasim .otec mal zdravotne problemy a tkym oni s nim behali po vysetreniach davala som pozor na synovca a babku.Ale poviem ti mala som aj trocha strach a este mi aj babka padla,tak som uz rada ze som doma .Takze rychlo sa ozriem co sa tu deje a musim chlapcom cosi ukuchtit.A cvicit necvicim kde ta moja vytrvalost.Ahoj moja

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk