Úzkosť

misiak

zuzanka nechapem o com si pisala lebo mna nikto neovplyvnoval a predstav si ze nechcem menit myslenie lebo to nepotrebujem a paci sa mi myslenie take ake mam :) co je na tom nenormalne ked ta nieco rozculi?ved to je normalny ludsky jav a ked to budeme tlmit a tvarit sa stale ze je vsetko ok a brat vsetko pozitivne tak to uz nebudeme sami sebou.ja som rad ze som taky ako predtym.ze sa viem aj hnevat a nesnazim sa pretvarovat.jednoducho vsetko uz beriem prirodzene a nezamyslam sa nad tym ci je to dobre alebo zle.jednoducho clovek v zivote zaziva dobre aj zle chvilky.a netreba sa tomu branit.
preco vlastne studujes to pozitivne myslenie?ved ty uz si zdrava tak preco ho chces menit?alebo len zvedavost o com to je?po pravde mne to vobec nepomahalo.kvoli tomu som zacal citat a aj som si stiahol nahravky ale nepomahalo to.ale kazdemu pomaha nieco ine.
alexx ty si nenechaj pokazit den.resp vecer :) ak chces pod na mail a ukazeme tomu kto ti dokazal pokazit vecer :)

zuzanka65

Vážení, práve čítam, čo ste dnes popísali. No aké prekvapko! Niekto si tu z nás strieľa. Môj posledný príspevok bol o 14:00 ohľadom omega 3 a tu vidím dáku Zuzanku 56 o 20:22. To som nebola ja, inak ja som Zuzanka65 nie 56. Som registrovaná a ak sa niekedy neregisrujem, tak mi tam napíše nick červeným, tak sorry miláčikovia, ja som si dnes nerypla do nikoho, ale vôbec ma to nemrzí, ako by ste sa mohli nazdávať, naopak som rada. nemusíš útočiť Alexx, to som nebola ja. Mrzia ma tie Mišiakove vyhrážky, no žiaľ, s tým ja nič nedokážem urobiť. Až keď človek pochopí, že nik iný nie je zodpovedný za to, ako sa cíti, len on sám, potom je na správnej ceste k celkovej zmene myslenia smerom k pozitívnemu. Naše pocity vytvárajú naše myšlienky, nie ľudia alebo udalosti, ale to, čo si o ľuďoch a udalostiach myslíme. Keď sa naučíme zmeniť svoje myšlienky, dokážeme zmeniť aj svoje emócie.
Uf, tak som to napísala... Snáď to bolo zrozumiteľné.
To som nevymyslela ja, to teraz práve študujem.

Inak, dnes som mala na nič deň, preto som vás začala čítať až večer a popoludní som len na chvíľku nakukla, čo je nové. Napíšem vám o tom zajtra, musí sa mi to uležať a tiež to bude mať zajtra pokračovanie, tak nechcem dnes robiť žiadne závery. Zaujíma ma váš názor, tak dúfam, že mi niekto z vás zajtra na to odpíše. Zatiaľ sa majte krásne ( a chlapci, píšte básne ).

alexx_le

to je na dlho a nechce sa mi to tu rozoberať-len to vystižne zhrniem "za dobrotu na žobrotu". nema to nic s uzkostou ani atakmi a tak

tatiana26

KACHITA toto je presne to, čo treba robiť... ty si fakt odvážna baba...drž sa a hlás svoje úspechy - aj väčšie aj menšie aj prípadné neúspechy... DADA tak máme obidve čo riešiť... ja to tu nejdem rozvíjať, napíšeme si mail, pa

Kachita

a mimochodom, ked uz sme pri pive, ja milujem polske mocne tmave pivo, neviem presne nazov, ale viem ze ma vyssie percento alkoholu a je viac sladke a takeeee chutne ze az. ale treba za nim do polska ist :(

Kachita

ahojte, tak vam napisem cosi k teme :) sla som do obchodu, poriadne sa obliekla a hlavne dala som si na seba sveter, v ktorom na mna prisiel jeden velmi skaredy atak, pretoze nemienim podporovat vyhybave spravanie. pekne som tam zasla, uz som bola blizko ked mnou presla prva vlna, najlepsie je ze nikto to ani netusi, ze idem po ulici, pozdravim sa a v hlave je hroza. v obchode pri plateni sa ta mrcha zase skusala na mne vysantit, ale zvladla som to. odohnala prec. samozrejme, ze je to aj zasluhou AD, normalne som citila ako to tam v hlavicke zrazu pekne tlmi a kroti dive neurony :) a zamerne som kupila len trosku aby som onedlho musela do toho obchodu ist zas. takze takto.
mimochodom, poriadne som sa obliekla aj preto, lebo ked mi je teplo, castejsie podlieham panike ze idem odpadnut a urcite sa nieco zle stane. a takto si robim napriek, ked niekam idem aby som posilnila vieru v samu v seba a nebola podriadena stupidnym pravidlam a obmedzeniam a ustavicnej sebakontrole.
dufam ze sa mate vsetci lepsie. :)