Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

KACHITA toto je presne to, čo treba robiť... ty si fakt odvážna baba...drž sa a hlás svoje úspechy - aj väčšie aj menšie aj prípadné neúspechy... DADA tak máme obidve čo riešiť... ja to tu nejdem rozvíjať, napíšeme si mail, pa

Kachita

a mimochodom, ked uz sme pri pive, ja milujem polske mocne tmave pivo, neviem presne nazov, ale viem ze ma vyssie percento alkoholu a je viac sladke a takeeee chutne ze az. ale treba za nim do polska ist :(

Kachita

ahojte, tak vam napisem cosi k teme :) sla som do obchodu, poriadne sa obliekla a hlavne dala som si na seba sveter, v ktorom na mna prisiel jeden velmi skaredy atak, pretoze nemienim podporovat vyhybave spravanie. pekne som tam zasla, uz som bola blizko ked mnou presla prva vlna, najlepsie je ze nikto to ani netusi, ze idem po ulici, pozdravim sa a v hlave je hroza. v obchode pri plateni sa ta mrcha zase skusala na mne vysantit, ale zvladla som to. odohnala prec. samozrejme, ze je to aj zasluhou AD, normalne som citila ako to tam v hlavicke zrazu pekne tlmi a kroti dive neurony :) a zamerne som kupila len trosku aby som onedlho musela do toho obchodu ist zas. takze takto.
mimochodom, poriadne som sa obliekla aj preto, lebo ked mi je teplo, castejsie podlieham panike ze idem odpadnut a urcite sa nieco zle stane. a takto si robim napriek, ked niekam idem aby som posilnila vieru v samu v seba a nebola podriadena stupidnym pravidlam a obmedzeniam a ustavicnej sebakontrole.
dufam ze sa mate vsetci lepsie. :)

dada

AhojkiTanulik.diki ze si mi napisala,a mas pravdu,kazdy sa ucime na svojich chybach a tie nas posuvaju vpred.som rada ze ti je lepsie.uz aj mne mohlo byt keby som nebola spravila to,co som spravila.zajtra idem na sud podat ziadost na zrusenie trv.pobytu,inak to nejde a asi pojdem k dcere na sviatky aj s malou.aj ty si o vyries a ak mas srdiecko zadane inym mozno to je ten spravny krok moj meil je:rena091@azet.sk.cely tyzden mam taky rozbehany len po lekaroch so sebou aj s dcerou,lebo ona to tiez velmi zle znasa ked sa mi hadame,a to je u nas skoro kazdy den.minule chytila taky amok,ze hodila flasu o stenu,ked do mna skakal.tak uz len koli nej to musim spravit.a ty pleties kosiky?tesis sa na Vianoce?ja ani moc nie uz to neni to,co bolo.najradsej by som bola sama sdetmi.dufam ze mi to uz vynde.moja drz sa mi a tiez sipories to co mas.dada

alexx_le

btw. ja mám rád oboje. taký slnečný den niekde v prírode. sem-tam obláčik zakryje slnko, aby som sa nepripiekol-ešte viac ako som :)

alexx_le

Mišiak som rád, že si nakoniec neodolal a prispel. Už som sa bál, že dnešný den bude úplne nanič, ale vy traja ste mi hned zlepšili náladu :) slniečka a obláčiky :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk