ako pomoct tyranej sestre

Príspevok v téme: ako pomoct tyranej sestre
gladiolla

najhorsie je, ze my sme ju donutili do toho vztahu.
kedysi mala priatela, bol velakrat trestany, odsedel si viackrat leopoldov. vsetko drogy, kradeze. boli spolu takmer 5 rokov, doma to mal kazdy strasne v zuboch, ze bol narkoman, zlodej, bez co i len ucnovky. neustale jej nadavali, vyhovarali, hanbili sa za nu. ze taka mlada a pekna a takeho ,,netvora,, si nasla. ze tam nie je buducnost, nikdy si nenajde poctivu pracu. po case sa sama zacala na to zvrchu pozerat, ze ona ma vysoku a on ani ucnovku, ze je kazdemu na smiech. nahovorili jej ze raz ju zacne aj bit. tolko do nej hustili ze sa s nim rozisla. doma si kazdy vydychol ona zacala besniet a vlacit sa po diskotekach. nasla si noveho priatela, do roka sa vzali. rodine sa velmi pacil, mal titul, dokonca pracoval na druhom, pracu, auto, peniaze, pekny, mlady. su tomu dva roky co som si vsimla ze nie je nieco v poriadku. raz som k nim necakane prisla a ona modriny po celej tvari..proste hroza. neda si povedat, boji sa ho. teraz ju uz nebije. dozvedel sa o tom ten jej byvaly vazen a vraj riadne jej muza zmlatil ze ak sa jej este raz dotkne ze ho zabije. tak sa boji. teraz ju uraza, podvadza, ponizuje.a ona len trpi ani policii nic nepovie, nechce od neho odist. je z nej troska. mala som sa jej vtedy zastat. neviem je pomoct.

3nttt

prepac,ale takto to dopadne ked si niekto mysli ze je nieco viac.
netvrdim ze si to tvoja sestra zasluzi (lebo toto si nezasluzi nikto) ale je to uplne klasicky priklad ako to na svete chodi.
urcite ju treba dokopat k tomu aby od neho odisla.alebo sa povyhrazat tomu debilovi nech ju neha...

buksa

Bohužial, stále existujú ženy, ktoré sa nechajú biť a ponižovať a asi im to aj robí dobre, nechcú to zmeniť. Taká je aj tvoja sestra, je mi jej ľúto, neviem poradiť, ak ona nechce, tak je to neriešiteľná situácia. Možno jej to až tak nevadí, lebo nechápem, prečo ho neopustí.

gladiolla

deti nemaju nastastie. to ma s inou. tazko sa mi k nej dostat ked mi tam zakazal chodit...dohodit jej ineho. ten jej byvaly, ten ju ma rad. stala ma kontaktuje ako sa jej dari, ci jej netreba pomoct. na jednej strane ho kazdy hned odsudil, na druhej je to jediny clovek ktory sa o nu zaujima.

ander

ak nemajú spolu dieťa nech bez mihnutia oka odíde. nie je o čom. a ty jej môžeš byť oporou. po čase jej môžeš tak taktne dohodiť nejakého oťuktnutého kamoša, ktorý vieš že je dobrý, nakoľko z tej situácie vyplýva že na takýchto zmrdov má nos. aspoň sa z toho rychlejšie spamätá

J111

Ale dokazes jej pomoct, len sa treba viac posnazit. Skus s nou byt castejsie v kontakte napriklad a potom jej porad, aby sa na neho vybodla. Musis si ziskat jej priazen. Na co jej takeho debila?