stratene kluce

Príspevok v téme: stratene kluce
kakaovnik

ahojte macherka a zrzka, chcem vam oznamit, bol som dnes v tom tescu.mimochodom bolo otvorene az do 20h.chcel som si kupit ten kyblik s oskvarkami, len sa mi to podarilo trosku neskor, lebo som sa musel vyhybat smradlavemu bezdomovcovi, ktory si prave kupoval spekacik.ale k veci, ked som isile platit, zistil som, ze kluce mam vo vrecku v kabate.co poviete neni to super?

kakaovnik

A kde budes ? Mam aj tie kraslice, sice noha je polofunkcna, ale nejako to prezijem, ved ide predsa velka noc. A ty si odkial ? na co ti taha? na krize?

macherka

jááj teraz mi svitlo že si z Bratislavy (Miletička, Tesco...)ale spominbal si aj drevené vajcia že si si vystruhal - z tej drevenej nohy? Sorry, ale nebudem tu, možno na budúci rok (ak dožijeme, mne už ťahá na....)

kakaovnik

ja si chystam iba korbac a oskvarkovy kolac lebo som si prave vymyslel minuly tyzden recept a velmi mi zachutil tak to teraz budem mesiac v kuse jest. Tak sa mozem v pondelok zastavit ? Urobim ti cerstvy kolac a pribalim ti aj par oskvarkov ak ti nebude dost. Alebo mozme u teba na sporaku nejake vytopit.

shakira

Hej pštrosie a robím hektolitre omeliet. A nezabudni v pondelok vyšibat starkú na holu ritku!! Supni jej tam, nech je zdrava!

macherka

kakaovnik a ja som sa ta pýtala z akého si kraja ked chystáš vajcia a koláče, nečítal si to, u nás to chystajú predsa baby. ja som momentalne sama a je mi super a zistila som že čím horšia je baba tým viac tých chlapov dráždi.

filaga

ty si zila na vysokej urovni ked si mala vtedy kinderka. A co davas dnes ked nie kinderka? Vyfukane prazdne vajca ? a potom im urobis omeletu?

filaga

macherka >> a ty si aka na svojho priatela ? robis mu oskvarkovu strudlu? mas prichystane kinderka na pondelok ? zastavim sa ak chces. A mam este stale od vcera penazenke ten kondom :)