krcne mandle von

Príspevok v téme: krcne mandle von
mandlicka_2

Dobry den prajem :) asi pred 2 mes. mi vybrali krcne mandle, zatial mi nechybaju, ale mam taky pocit, ze mi to robi sarapatu v ustach, pretoze pokial som mala mandle tak sa mi vsetko usadzovalo do nich, ale teraz ked ich nemam sa mi robia afty, pride mi to tak, ze sa mi nema infekcia kde ulozit tak sa mi robia, neviete nejaku dobru radu ako sa ich zbavit, lebo kloktam, ale velmi mi to nepomaha :)

mandlicka_2

Dzony_Bravo: ja som tiez nad tym veela a dlho uvazovala, ale teraz mi je lepsie aspon zatial no, predsa je to este kratka doba...ale ja som s tym mala problem uz od mala, takze tie biele gulicky v mandliach mi velmi dobre nerobili..rozhodni sa ako myslis, ale tesi ma aspon to, ze mozem jest zmrzlinu, pit bublinky a nebolia ma konecne mandle, uvidime co bude v buducnosti, budem sa musiet zmierit aj ked to dobre nebude :/ :)

Karkulkaaa

Dzony poraď sa s dr. albertovou, tá už zachránila veľa mandlí, ktoré mali ísť šup-šup von. je tu o nej veľa tém, tam si niečo nájdeš.

Dzony_Bravo

mandlicka_2 na toto ti ja velmi neodpoviem, ale zaujala ma tato tema, pretoze krcne manlde mi chcu vybrat uz 5 rokov a ja stale uvazujem ci si ich nechat alebo dat prec. Poslednych 8 rokov som nebol chory na nic ine ako anginu. Krciarka povedala ze mandle su uz chronicke... Ale ked pises co pises, zvazujem, ci ich vobec dat prec