Permanentný make up obočia - skúsenosti?

Lubomira@Gold

Ahojte, chcela by som sa podelit o super skusenost, ktoru som mala u Veroniky Kocianovej, ktora mi 28/12 tetovala obocie ciarkovanou metodou…. musim uznat, ze tak skvely a dokonaly vysledok som si ani sama nepredstavovala!!! Veronika je fakt sikovna, ma profesionalny pristup a je vidiet, ze to co robi ju bavi a ma na to talent, takze vrelo odporucam!!!!! ;)

viktoria9155

Ja by som chcela spomenut moju milu skusenost,ktoru som dnes absolvovala v studiu Veroniky Kocianovej. Dnes som si dala urobit pernamentny make up obocia ciarkovanou metodou a som nadmieru spokojna. Veronika je skvela a jej praca rovnako. Vrelo odporucam mile slecny :-)

laura321

vrnivka, v kazdom dobrom salone mas narok na 2 opravne korekcie bezplatne, platis len na zaciatku pri prvom tetovani. mam obocko robene behom 12 rokov uz 4 x a nikdy sa mi nestalo co tebe. prblem vidim, ze si neuposluchla kozmeticku . 3 dni to nesmie prist do kontaktu s vodou a s nicim okrem kalciovej masti, ktoru si tam musis stale mazat, stale to musi byt premazane, teraz sa cudujes, ze si vyhodila peniaze von oknom. mimochodm zajtra idem aj ja na na obnovenie do ineho noveho salonu, tak som zvedava...

vrnivka

ja som si bola dať urobiť obočie čiarkovanou metodou. čerstvo urobene som to mala velmi pekne aj farbu aj tvar, uplne prirodzene to vyzeralo. asi po týždni ked sa mi olupali chrastičky, po tetovani nezostala skoro ani stopa. zbytočne vyhodene peniaze

verus

Čaute hojenie tetovaného miesta po permanentnom make-upe trvá cca 7dní. Ak chcete predísť nadmernému vzniku chrastičiek po permanentnom make-upe, doporučujem bezprostredne po výkone každú chvíločku odsiavať z tetovaného miesta prestupujúci tkanivový mok, dokonca i v noci prikadaním čistej servítky a to len tlakom, nie trením!
Ak odchádzate od kozmetičky s radou, aby ste tetované miesto ošetrovali framykoinovou masťou, vazelínou, infadolanom, kalciovou mastičkou, či bepanthenom, tak vám poradila presne to, čo permanentné tetovanie neznáša. Obočie a linky sa ničím nenatierajú, len pery sa ošetrujú 2x denne dermarekom krémom v tenučkej vrstve, ale až na 2.deň po tetovaní. Určite neurýchľujte hojenie zošúpavaním chrastičiek, mohlo by prísť k neželanej depigmentácii tetovaného miesta. S pozdravom Veronika Kocianová-info@beautystudioveronika.sk

ivetka777

AHOJTE prosim vas, chcem sa spytat mam taky problem, chcela by som si dat tetovat obocie, ale mam taku tzv chorobu napriklad ked sa porezem robia sa mi jazvycky, mozem ja vobec absolvovat tetovanie obocia ciarkovanim? dakujem

Permanent

to: miss, prave toho sa obavam ze kozmeticky nevedia co robia aj ked je to ich praca, co myslis preco vela zien ma modre alebo zelene obocie??? Prave preto ze nevedia co robia!!! To ze je kozmeticka este neznamena ze ovlada teoriu a ma prax s tetovacimi farbami. Zobrat strojcek do ruky a pichat cmarat s nim po kozi dokaze kazda jedna z Vas ale co sa bude diat s tou farbou a za akych okolnosti a v akej pokozke to veru kazda kozmeticka ani netusi, cest vynimkam.

bbkk

sunny1 prosimta ja si tiez planujem dat permanenty make up obocia len sa bojim ze ako to bude vyzerat..vobec nepoznam nikoho kto by to mal.. chcela by som ta teda poprosit ak by ti to nevadilo ( ak ano pochopim:)) nevedela by si mi poslat tvoju fotku obocia? dakujem