Vibracna plosina

Janka11111

Dada235, pises, ze vibracna plosina je iba pre silnych. Ja som neni silna, ale zo zaciatku som mala tiez bolesti, ktoré pravidelnym cvicenim na plosine zmizli. Aj do posilky ked ides prve dni mas svalovicu a toto je to iste. Takze netreba sa vzdavat a treba na plosine vydrzat. Krasne tvaruje postavu a odburava tuky. Samozrejme, ze to nejaky cas trva, vysledky necakaj za tyzden. Pravidelnost je nutna.

Audrey123

Myslim, ze ludia by si najskor mali vyskusat, ci vibracie vobec dobre zvladaju. Ako tu uz niektori spominali, mozu z tych otrasov dost vyrazne boliet organy. A tiez sa mi zda, ze tie vo fitkach su o dost ucinnejsie, ako domace vibracne plosiny. Kazdopadne to nie je pristroj, ktory odvedie vsetku pracu za Vas :) www.activio.sk

Amanda777

ahojte :-)
ja som si vibracnu plosinu kupila pred mesiacom a som doslova na nej zavisla :-D objednala som si ju z jednej nemeckej stranky , je naozaj velmi dobra, len mam jeden problem...a to su susedia!!!!!! mam pod nou karimatku, teraz som dala pod nu aj hruby koberec, ale vibruje cely byt, pohare a vsetko..susedia sa chodia stale stazovat, ze co sa robi...neviete mi niekto nieco ucinne poradit??????

Katka1234

Ja som chodila do fitnescentra amj štúdio. Majú tam BellGym 1000W Professional. Je to najsilnejší model na trhu (1000W motor, amplitúda 16mm, max. rýchlosť 60 Hz). Chodila som aj na "drahšie" plošiny, ale môžem povedať že toto je špička! V marci som kúpila aj na doma a odvtedy na nej pravidelne cvičím... môžem odporúčať!

janka 005

Ahojte, ja mám vibračnú plošinu doma 4 mesiace. Schudla som pár kíl, spevnila sa postava, ubudlo zo stehien aj z brucha. A to ju nepoužívam pravidelne! Je to super vec aj na odreagovanie sa.

bosorka2999

vibra je super, ja chodím aj na stojatú a aj na plošinovú. Ale je treba vydržať, lebo výsledky sa dostavia až asi po 2 alebo aj 3 mesiacoch pravidelného cvičenia, je to dobré aj na váhu aj na celulitídu

Aprílka

S vibrou mám tiež dobré skúsenosti. Chodila som na ňu do fitnes centra do Šamorina (Star-a). Potom som sa rozhodla kúpiť na doma a odvtedy som schudla 4 kilá, nehovoriac o celulitíde. Stroj som kúpila BellGym 1000W (www.fitmasaz.sk), mala som trénerku vo fitku, ale v návode je všetko popísané, myslím, že každý to zvládne...

anemie

ahojte chcem sa opytat ake mate skusenostu s vibracnou plosinou lotos? popripade s nejakou inou na doma.. a aky je rozdiel medzi vibrogym a powerplate ? dakujem za info