Pocatie pocas menstruacie

Príspevok v téme: Pocatie pocas menstruacie
Risso

Zdravim,
mam otazku, s priatelkou sme mali sex pocas menstruacie, ale s kondomom. Odvtedy sme spolu nespali, s tym ze bola s kamoskami na babskej dovolenke. Teraz je par dni meska mentruacia a tvrdi, ze jej mozem verit. Neviem co si mam o tom mysliet, aj ked by som chcel verit, tak racio mi hovori nieco ine.

Nela41

Risso: Nelám si s tým hlavu. Návštevu gynekológa odkladá každá baba, je to únavné, dlho čakáš a nie je to ani príjemné tak prestaň. Keby videla čo tu poíšeš moc by to vášmu vzťahu nepomohlo

Risso

...no teraz jej to uz meska 10 dni, robila si 2x test a negativny a k doktorovi uz chcela ist minuly tyzden, ale stale tvrdi, ze to nestihla...takze stale nie som mudrejsi, aj ked akceptujem fakt, ze je mozne otehotniet pocas menstruacie, tak stale mi je divne, ze toho doktora odklada...no proste asi ako bolo povedane - chrobak v hlave...

M 25

alibi, nie je to nemožné :D ak sa niekto spolieha na to, že cez menštruáciu sa počať dieťa nedá, velmi sa mýli :D

M 25

ale mna skôr baví, sorry, fakt, že jej vlastne neveríš a máš v hlave chrobáka, že ťa podviedla na dovolenke ...
to ju chceš teraz zakaždým obvinovať, ked jej to bude meškať ?! :D

ved cyklus niekedy nie je na den presný, týžden hore dole :)

Blondula

aj mne meska menstruacia uz 3 den :D na otehotnenie byvaju skor "plodne" dni ako menstruacia !! veelmi malinke percento otehotnenia pocas menzesu !!!